Елітний ремонт квартир

елітний ремонт квартири під ключШикарна обстановка, бездоганна розкішна обробка, максимальний комфорт відрізняють елітне житло від звичайного. Сучасна квартира, відремонтована за індивідуальним проектом з використанням ексклюзивних матеріалів і застосуванням суперсучасних технологій, стає свідченням високого статусу власника, виростає в ціні. Змінюється її клас, зовнішній вигляд, рівень комфорту.

Замовити елітний ремонт квартир в компанії «Львів ремонт» - значить виключити всі проблеми, пов'язані з ремонтними роботами. Ми візьмемо на себе всі послуги:

  • складання дизайн-проекту, кошторису, технічної документації;
  • узгодження проектної документації з держорганами;
  • закупівлю і доставку матеріалів;
  • поетапний контроль над ходом робіт;
  • розстановку меблів і предметів інтер'єру.

Терміни елітного ремонту квартир під ключ великі, від 1 до 1,5 місяців, але кінцевий результат того вартий. Складні роботи виконують не звичайні робочі, а висококваліфіковані майстри, які володіють особливими технологіями, які вміють працювати з матеріалами екстра-класу.

Використовуються якісні будівельні, дорогі оздоблювальні матеріали іноземного виробництва. Якість штукатурки, клею, фарби, шпалер, покриття для підлоги, кахельної плитки підтверджено сертифікатами.

Ціна робіт

Вартість послуг компанії на 10-15% нижчі за середні розцінки у Львові та області за рахунок грамотної автоматизованої організації, відсутність простоїв.

Ціни на ремонт елітних квартир залежать від обсягу приміщення, складності робіт, вибору оздоблювальних матеріалів. Нижня цінова межа - 4,5 тис. гривень. Кожному клієнту надаємо знижку від 5 до 15%.

Основні послуги включають такі види робіт.

Вид робіт

Од. вим.

Ціна

Демонтаж ламінату, паркетної дошки

м2

45-75

Зняття шпалер

м2

70

Демонтаж керамічної плитки

м2

140

Демонтаж підвісних стель ГХЛ

м2

95

Розширення дверного отвору з цегли

м2

510

Облицювання плиткою підлоги

м2

від 310

Укладання ламінату з проклеюванням стиків

м2

125

Декоративна штукатурка

м2

від 230

Монтаж стелі з ПВХ панелей

м2

210

Установка дверей міжкімнатних

шт.

1200

елітний ремонт квартири у львовіЕтапи елітного ремонту

Заміряє виїжджає на об'єкт безкоштовно. За 3 дня ми зробимо дизайн-проект, підготуємо 2-3 варіанти оформлення квартири в різних стилях, узгодимо кінцевий дизайн із замовником і складемо точний кошторис. Подальші роботи ведемо в суворій відповідності з проектом, кінцева вартість якого не змінюється.

  1. Звільняємо приміщення від меблів. Демонтуємо конструкції, знімаємо обробку зі стін і стелі, покриття для підлоги, двері. Якщо проект передбачає перепланування, зносимо стіни, розширюємо і видозмінює прорізи вікон і дверей. Виносимо сміття.
  2. Міняємо розташування інженерних комунікацій, робимо нову електричну розводку. Виконуємо чорнову обробку.
  3. Обробляємо приміщення відповідно до вибраного стилю. Монтуємо освітлення, кондиціонери, підключаємо обладнання.
  4. Завозимо і розставляємо меблі, оформляємо інтер'єр.

Власникам розкішного житла залишиться прийняти роботу і оцінити рівень майстерності наших фахівців. Ми перетворимо квартиру в ексклюзивне житло, створене за індивідуальним проектом.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00