Елітний ремонт квартир

елітний ремонт квартири під ключШикарна обстановка, бездоганна розкішна обробка, максимальний комфорт відрізняють елітне житло від звичайного. Сучасна квартира, відремонтована за індивідуальним проектом з використанням ексклюзивних матеріалів і застосуванням суперсучасних технологій, стає свідченням високого статусу власника, виростає в ціні. Змінюється її клас, зовнішній вигляд, рівень комфорту.

Замовити елітний ремонт квартир в компанії «Львів ремонт» - значить виключити всі проблеми, пов'язані з ремонтними роботами. Ми візьмемо на себе всі послуги:

  • складання дизайн-проекту, кошторису, технічної документації;
  • узгодження проектної документації з держорганами;
  • закупівлю і доставку матеріалів;
  • поетапний контроль над ходом робіт;
  • розстановку меблів і предметів інтер'єру.

Терміни елітного ремонту квартир під ключ великі, від 1 до 1,5 місяців, але кінцевий результат того вартий. Складні роботи виконують не звичайні робочі, а висококваліфіковані майстри, які володіють особливими технологіями, які вміють працювати з матеріалами екстра-класу.

Використовуються якісні будівельні, дорогі оздоблювальні матеріали іноземного виробництва. Якість штукатурки, клею, фарби, шпалер, покриття для підлоги, кахельної плитки підтверджено сертифікатами.

Ціна робіт

Вартість послуг компанії на 10-15% нижчі за середні розцінки у Львові та області за рахунок грамотної автоматизованої організації, відсутність простоїв.

Ціни на ремонт елітних квартир залежать від обсягу приміщення, складності робіт, вибору оздоблювальних матеріалів. Нижня цінова межа - 4,5 тис. гривень. Кожному клієнту надаємо знижку від 5 до 15%.

Основні послуги включають такі види робіт.

Вид робіт

Од. вим.

Ціна

Демонтаж ламінату, паркетної дошки

м2

40 грн.

Зняття шпалер

м2

28 грн.

Демонтаж керамічної плитки

м2

55 грн.

Демонтаж підвісних стель ГХЛ

м2

80 грн.

Розширення дверного отвору з цегли

м2

370 грн.

Облицювання плиткою підлоги

м2

420 грн.

Укладання ламінату з проклеюванням стиків

м2

190 грн.

Декоративна штукатурка

м2

470 грн.

Монтаж стелі з ПВХ панелей

м2

370 грн.

Установка дверей міжкімнатних

шт.

1400 грн.

елітний ремонт квартири у львовіЕтапи елітного ремонту

Заміряє виїжджає на об'єкт безкоштовно. За 3 дня ми зробимо дизайн-проект, підготуємо 2-3 варіанти оформлення квартири в різних стилях, узгодимо кінцевий дизайн із замовником і складемо точний кошторис. Подальші роботи ведемо в суворій відповідності з проектом, кінцева вартість якого не змінюється.

  1. Звільняємо приміщення від меблів. Демонтуємо конструкції, знімаємо обробку зі стін і стелі, покриття для підлоги, двері. Якщо проект передбачає перепланування, зносимо стіни, розширюємо і видозмінює прорізи вікон і дверей. Виносимо сміття.
  2. Міняємо розташування інженерних комунікацій, робимо нову електричну розводку. Виконуємо чорнову обробку.
  3. Обробляємо приміщення відповідно до вибраного стилю. Монтуємо освітлення, кондиціонери, підключаємо обладнання.
  4. Завозимо і розставляємо меблі, оформляємо інтер'єр.

Власникам розкішного житла залишиться прийняти роботу і оцінити рівень майстерності наших фахівців. Ми перетворимо квартиру в ексклюзивне житло, створене за індивідуальним проектом.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Зелена 12
Офіс працює з 09:00 до 18:00,
Без вихідних