ремонт дитячої під ключ

Ремонт дитячої кімнати

Ремонт дитячої кімнати - питання важливе і підходити до нього потрібно серйозно. Дитина розвивається в залежності від середовища, яке його оточує. І то, як буде виглядати кімната, обов'язково накладе свій відбиток на розвиток дитини. Існує думка, що кімнати дітей повинні бути яскравими. Це не помилка, але надто кричущі кольори або зайва строкатість можуть надмірно порушувати дитини і спричинять за собою неприємні наслідки. Особливу увагу варто приділити функціоналу простору.

Обов'язково потрібна ігрова зона, адже через гру малюк пізнає світ. Зону для відпочинку варто зробити спокійною. Якщо ж дитина вже пішов в школу, то обов'язково ретельно підійдіть до питання створення навчально-робочого простору. Вибір матеріалів також важливий. У дитинстві дитина найменш захищений від зовнішніх впливів, а значить, неякісні вироби можуть викликати серйозні проблеми зі здоров'ям крихітки або спровокувати алергію.

Тому, в питанні оформлення дитячого простору не варто економити на допомозі професіоналів.

Етапи ремонту дитячої кімнати.

ремонт дитячої кімнати у львовіПереконавшись, що виконавець відповідає вашим вимогам, як слід обдумайте важливі моменти ремонту дитячої кімнати. Якщо ви відмовляєтеся від допомоги дизайнера, то вивчіть питання оформлення самостійно, щоб створити гармонійне і корисне для дитини простір.

  • Починаємо з вимірів і складання кошторису. А значить, ви заздалегідь будете знати, у скільки вам обійдуться прийдешні зміни, і розподіліть бюджет грамотно.
  • Коли умови і кошторис узгоджені, підписуємо договір. Визначаємося з термінами початку робіт і доставки необхідних мвтеріалов.
  • У призначений день відправляємо до Вас бригаду для демонтажу приміщення. Звільняємо кімнату і видаляємо стару обробку. Утворився сміття відразу вивозимо, щоб він не заважав подальшій роботі.
  • Коли зайве прибрано, приступаємо до вирівнювання поверхонь. Стіни і стеля уникнуть цієї процедури, якщо декоративне оздоблення передбачає зашиті стін гіпсокартоном і монтаж натяжної стелі. Якщо підлога не рівний, робимо стяжку. Монтуємо дверну коробку і інженерні системи.
  • ремонт кімнати дитиниЧорнові роботи закінчені, і ми приступаємо до декоративної частини. Робимо все операції відповідно до проекту. Натяжні стелі відмінно підійдуть для оформлення дитячої. Ми пропонуємо Вам ПВХ білі (матові і глянсові), ПВХ кольорові, тканинні білі (матові і глянсові), тканинні кольорові. Виробники з РФ, Італії, Бельгії, і Німеччини. Вони відрізняються різноманітністю форм і конфігурацій, а монтаж займає 2 години. Вони не жовтіють з часом. Чи не тріскаються і не рвуться при усадці будинку і деформаціях. Прості в догляді. Вони пожежобезпечні і рятують від затоплення.

  • Після декоративного оздоблення монтуємо освітлювальні прилади і меблі. Додаємо необхідні дрібниці в інтер'єр, і дитяча готова зустрічати маленького жителя.

Ціни на ремонт дитячої

Вартість залежить від розмірів кімнати, ціни матеріалів і складності майбутніх робіт. Якщо ви звернетеся до дизайнера, то вартість його послуг так само включається в кошторис. В середньому ремонт дитячої коштує від 1500 до 2500 гривень за кв. м.

Вид робіт

Цена, грн./м2

Демонтаж стяжки підлоги до 3 см

80

Очищення стін від шпаклівки

70

Наливні підлоги

130

Шпаклівка стін під фарбування, ошкурювання

210

Вирівнювання стін гіпсокартоном

150

Укладання ламінату на клей

125-250

Фарбування стін

80

Монтаж натяжної стелі ПВХ

260

Установка радіатора без заміни

750

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00