Ремонт кафе і ресторанів

ремонт ресторану під ключБудь-який без винятку ремонт кафе і ресторанів - це в першу чергу унікальний проект, який передбачає реалізацію оригінального дизайнерського та інженерного рішення, відповідного формату закладу, його концепції.

Важливо не просто оновити інтер'єр і забезпечити його функціональність, необхідне професійне проектування. В цьому випадку до ремонту приміщень варто залучити інженерів і дизайнерів, які спеціалізуються в цій галузі.

Оновлена ​​обробка кафе і ресторанів часто стає ефективним способом для підвищення популярності закладу. Грамотне перепланування, зміни в дизайні і стилістиці оформлення приміщень дозволить зробити заклад більш комфортним і відповідним провідним модним тенденціям.

Ремонт кафе

Ремонт кафе в Москві дещо відрізняється від реалізації аналогічного проекту за умови розміщення будівлі в будь-якому іншому місті. В першу чергу важливо враховувати величезну конкуренцію. Вона вимагає розробки дизайну, який дозволить виділитися на загальному тлі, стати цікавим для потенційних відвідувачів.

При цьому ремонт приміщення кафе повинен бути виконаний бездоганно. Будь-які помилки будуть коштувати дуже дорого. Саме тому варто скористатися послугами професіоналів, які зможуть врахувати не тільки технічні тонкощі, пов'язані з особливостями роботи закладу, а й зробити ремонт приміщення під кафе ідеально якісно.

Капітальний ремонт приміщення кафе

Як правило, капітальний ремонт кафе потрібно в тому випадку, якщо мова йде:

 • про будівлю, в якому сталася пожежа, затоплення, прорив каналізації;
 • про недавно викуплений приміщенні, яке планується перепрофілювати;
 • про старому будинку, що вимагає масштабних відновних робіт.

Стандартний перелік робіт, який включає в себе капітальний ремонт приміщення кафе:

 1. Демонтажні роботи;
 2. Перепланування приміщень, отримання необхідних дозволів, оформлення документації;
 3. Заміна / підводка інженерних систем;
 4. Вирівнювання, оштукатурювання стін, стель;
 5. Гіпсокартонні, оздоблювальні роботи;
 6. Електромонтаж;
 7. Встановлення сантехніки;
 8. Монтаж професійного обладнання.

Всі прийняті проектні рішення обов'язково проходять процедуру узгодження з наглядовими органами.

ремонт ресторану у львовіРемонт ресторанів

Ремонт ресторанів в Москві вимагає особливого підходу. Для того щоб заклад працював успішно, важливо забезпечити ідеальні умови для роботи не тільки приміщень, які будуть його «обличчям», а й технічних.

У першому випадку ремонт приміщення їдальні зажадає від дизайнера всієї наявної креативності, щоб створити дійсно оригінальний інтер'єр в рамках обраної власником концепції, стилю, напрямку.

У той же час ремонт приміщення під ресторан передбачає пристрій всіх необхідних комунікацій і систем, необхідних для професійної кухні та надійної роботи спеціалізованого обладнання. Особлива увага приділяється системам водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції, опалення, звукоізоляції.

Принциповою відмінністю ремонту ресторанів від кафе і барів стає складність і масштаби виконуваних робіт, відповідно, буде потрібно більший досвід і знання залучаються до них співробітників.

Ремонт ресторанів під ключ

Подібні заклади можуть ефективно працювати тільки в тому випадку, якщо кожен з елементів їх складної структури відповідатиме всім вимогам функціональності, надійності, актуальних тенденцій.

Професійний ремонт і обробка ресторанів під ключ в цьому плані справді краще рішення. У цьому випадку замовник гарантовано отримує для реалізації своєї ідеї команду фахівців, які:

 • розроблять дизайн приміщень;
 • виконають всі проектні роботи, проведуть необхідні узгодження з наглядовими органами;
 • виконають будівельні та оздоблювальні роботи;
 • організовують поставку необхідних матеріалів, вивіз сміття;
 • встановлять газове, кліматичне, освітлювальне, електричне обладнання;
 • зберуть меблі;
 • займуться оформленням інтер'єру.

У підсумку ремонт ресторанів під ключ дозволить отримати ідеальний результат при мінімальних витратах часу, сил і засобів.

оздоблення ресторануОздоблення ресторанів

Специфіка роботи закладів громадського харчування передбачає необхідність виконання всіх робіт в повній відповідності з санітарними нормами, вимогами пожежної безпеки.

Всі використовувані при обробці ресторану під ключ матеріали повинні відповідати встановленим нормам щодо їх екологічної безпеки, зручності в догляді, стійкості до дії побутової хімії, механічних пошкоджень.

Вартість ремонту приміщення кафе і ресторану

При розрахунку вартості ремонту ресторану або кафе, фахівець бере за основу технічне завдання і проектну документацію. Виходячи з них, проводиться загальна оцінка вартості робіт відповідно до їх видами, ступенем складності, обсягом, використовуваними при цьому технічними засобами і матеріалами.

Вартість ремонту приміщення кафе чи ресторану також включає в себе витрати на доставку, навантаження / вивантаження матеріалів, вивіз будівельного сміття, ТПВ. Всі перераховані цифри підсумовуються в кошторисної документації, яка затверджується замовником. На її підставі підписується договір на виконання робіт.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00