Ремонт вітальні у Львові

ремонт вітальні під ключСаме просторе приміщення в будинку - зал. Тут приймають гостей, збираються всією сім'єю. Якісний ремонт вітальні кімнати має одну задачу: зробити приміщення стильним і зручним. У малогабаритній кімнаті додатково вирішується проблема збільшення корисної площі за рахунок функціональних прийомів організації простору.

Стилістичне оформлення інтер'єру залежить від смаків власників. Вибрати стиль зручно по фото в журналах і на сайтах. Загальне правило: не захаращувати простір великою кількістю деталей і громіздкою меблями, якщо площа вітальні невелика. Варіанти дизайну такі:

 • мінімалізм;
 • класика;
 • прованс;
 • еко;
 • лофт;
 • еклектика;
 • модерн.

Незалежно від обраного рішення, важливо якість чорнових і обробних робіт. Тому для ремонту вітальні варто наймати професіоналів. В іншому випадку погано наклеєні шпалери, криві укоси і неправильно покладене підлогове покриття зіпсують кінцевий результат.

Пропонуємо якісний ремонт вітальні кімнати в Москві і Московській області. Працюємо швидко, не затягуємо терміни, створюємо професійні дизайн-проекти, консультуємо з будь-яких питань. Надаємо додаткові послуги: виготовляємо меблі, двері, встановлюємо кондиціонери.

Вартість ремонту вітальні

Вартість проекту залежить від виду послуг і класу оздоблювальних матеріалів. Калькулятор дозволяє точно підрахувати витрати і визначити бюджет. Початкова ціна кв. метра відремонтованої площі невисока - від 3,6 тис. рублів. Зверніть увагу: в кошторис вартість матеріалів не входить.

Вид робіт

Ціна, грн./м2

Демонтаж лінолеуму / ковроліну

55

Зняття шпалер

70

Ремонт дощатих підлог

Від 250

Шпаклівка стін під шпалери

185

Пристрій ніш з ГКЛ

150

Грунтовка стелі

28

Монтаж підвісних стель ГКЛ в двох рівнях

210

Укладання ламінату

125

Декоративна штукатурка

Від 230

Обклеювання шпалерами

Від 95

ремонт вітальні у львовіЕтапи ремонту вітальні

Якщо замовити ремонт вітальні під ключ, всі клопоти, від доставки матеріалів до вологого прибирання, ми візьмемо на себе. Працюємо по етапах.

 1. Демонтуємо зношені підлогові і стельові покриття, знімаємо шпалери, фарбу.
 2. Виконуємо дрібний ремонт поверхонь.
 3. Шпаклюємо стіни.
 4. Монтуємо підвісну, натяжну конструкцію стелі або фарбуємо його.
 5. Виконуємо фінішну обробку стін.
 6. Стелим підлогове покриття.

Косметичний ремонт вітальні в квартирі завершуємо виносом сміття і легкої прибиранням. Здаємо власнику готову кімнату. За бажанням висилаємо фото для контролю термінів і обсягу робіт.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00