Ремонт однокімнатної квартири

ремонт однокімнатноїПлоща однокімнатної квартири невелика: від 30 до 45 метрів. Однак і на такій маленькій площі завдяки правильному ремонту можна влаштуватися з комфортом. Розташування приміщення в старому будинку або новобудові байдуже: сучасні технології та грамотний дизайн згладжують відмінності.

Головне на старті робіт:

 • визначити вид ремонту;
 • скласти план;
 • продумати розстановку меблів;
 • підібрати дизайн.

Ремонт однокімнатної квартири вимагає ретельного планування, оскільки доведеться економити кожен сантиметр житлової площі. Терміни, вартість, порядок робіт визначаються їх складністю.

Ціна на ремонт однокімнатної квартири

Завдання перетворення малогабаритного житла - поліпшення умов проживання. В результаті:

 • кімната виглядає просторою;
 • виділено простір для сну, відпочинку, роботи;
 • кожен квадратний метр використаний раціонально;
 • обробка зроблена якісно;
 • дизайн підібраний красивий і сучасний.

однокімнатна квартираРемонт однокімнатної квартири може бути косметичним, капітальним, частковим, з переплануванням, комплексним (під ключ і з матеріалами). Найбільш складний комплексний вид робіт з переобладнанням і зміною конфігурації. Основні етапи наступні:

 1. демонтаж старої обробки;
 2. знесення перегородок, розширення або перенесення прорізів;
 3. штроблення стін під нову електропроводку, прокладка кабелів і проводів;
 4. заміна сантехніки, зношених інженерних мереж (труби в санвузлі, вентиляція, радіатори опалення);
 5. заміна вікон;
 6. чорнові роботи: заливка підлоги, вирівнювання стін і стелі;
 7. установка дверей;
 8. монтаж стелі;
 9. пристрій освітлення;
 10. чистове оздоблення поверхонь.

Ремонт однокімнатної квартири під ключ передбачає додаткові роботи: розстановку корпусних або монтаж вбудованих меблів, оформлення інтер'єру, прибирання. Якісно зробити повномасштабний проект під силу компаніям, які мають в штаті дизайнерів, майстрів, електриків, меблевиків.

Якщо потрібно часткова заміна зіпсованої обробки, переобладнання кухні, передпокої, санвузли, можливий ремонт 1 кімнатної квартири без відселення. Щоб захистити меблі та оздоблення, на час проведення «брудних» робіт їх надійно вкривають плівкою.

У Львові знайти підрядника нескладно - пропозиція на будівельно-ремонтному ринку задовольняє попит. Однак довіряти варто тільки надійної компанії, що пропонує послуги комплексного характеру і зрозумілий калькулятор цін. Правильно складений кошторис включає тільки ті види робіт, які заплановані відповідно до обраного виду ремонту. Вона повинні бути абсолютно зрозумілою для замовника.

1 кімнатаІдеї ​​перепланування

Капітальний ремонт 1-кімнатної квартири спрямований в першу чергу на візуальне і фізичне розширення житлового простору. Сучасний інтер'єр грає тут важливу роль. Однак для кардинального вирішення проблеми малогабаритного житла в типовій квартирі потрібна перепланування.

Ось найактуальніші рішення.

 • Об'єднання туалету та ванної.
 • Установка душової кабіни замість ванни.
 • Розширення кімнати за рахунок коридору або комори.
 • Перенесення двері з центру кімнати до стіни.
 • Пристрій в коморі гардероба замість вбудованої шафи.
 • Знесення стіни між кухнею і житловою кімнатою.
 • Розширення дверного отвору.

Раціональне використання корисної площі лежить в основі гарного капітального ремонту. За рахунок знесення всіх перегородок з типової хрущовки вийде квартира, неотличимая від сучасної студії в новобудові. Перепланування доставить багато клопоту, але їх можна перекласти на плечі компанії-підрядника. А якщо замовляти комплексний проект, вийде заощадити час, гроші, сили.

Ремонт квартир від 30 до 45 кв. м

Малогабаритне житло розрізняється по площі і особливостям планування. Але досвідчені майстри відремонтують і 30-метрове, і 45-метрове приміщення так, що в ньому буде зручно і приємно жити.

Квартира 30 кв. м.

Тридцятиметрові хрущовки або студії вільного планування розпланувати складно. На невеликій площі обов'язково розміщується спальне місце, вітальня зона. Якщо господар працює вдома, потрібно робоче місце.

Зонування - єдиний спосіб грамотно облаштувати приміщення. Візуально розширити простір допомагає:

 • світла обробка стін і підлоги;
 • заміна масивних меблів відкритими полицями, вбудованими шафами;
 • світлі меблеві фасади;
 • використання ніш, простінків, простору під вікном в якості додаткового місця зберігання.

Заощадити місце допомагає меблі, що трансформуються. Виправдовують свою ціну диван, журнальний стіл, відкидні стільниці, ліжко-шафа.

Цікавий варіант - нестандартний ремонт 1 кімнатної квартири 30 квадратних метрів в хрущовці з двома вікнами. Її цілком можна перетворити в двокімнатне житло, змонтувавши перегородку в вітальні. Виділена частина приміщення може виконувати роль спальні.

Квартира 37 кв. м.

Додаткові сім метрів підвищують побутовий комфорт власників малогабаритного житла. Ремонт однокімнатної квартири 37 кв. м. починається з продумування розташування меблів, побутових приладів і джерел світла. Світлі тони в обробці допоможуть розширити простір. Інші хитрості, що працюють на візуальне збільшення площі:

 • проста обробка;
 • мінімум декору і дрібних предметів;
 • гладкі поверхні;
 • фотошпалери на одній стіні або її фрагменті.

Дитячу зону в студії можна відокремити легкої гіпсокартонної перегородкою, кутовим диваном, прозорою шторкою. У зонуванні вітальні та спальні хороший прийом - привертає погляд колірної штрих на стіні, різні за фактурою і якістю матеріали для обробки підлоги.

Капітальний ремонт 1 кімнатної квартири 37 кв. м. дозволяє зробити разноуровневое освітлення. Варіанти розміщення центрального і периферійних джерел світла залежать від обраного стилю і необхідності виділити окремі функціональні зони. Гарне освітлення - один з прийомів зорового розширення житлового простору.

Квартира 40 кв. м.

ремонт однокімнатной квартири у ЛьвовіСорокаметрова площа без перегородок - ідеальний простір для втілення будь-яких дизайнерських прийомів. Така однокімнатна квартира досить простора, щоб знайшлося місце для потрібних функціональних зон.

Якщо мова йде про студії, то ремонт однокімнатної квартири 40 кв. м. направлений на облаштування житлового простору і правильне відділення його від кухні. Відсутність перегородки між кімнатою і зоною приготування їжі викликає незручність, якщо немає потужної витяжки. Вона потрібна обов'язково.

Інший нюанс пов'язаний з організацією обідньої зони. Стіл, стільниця або барна стійка грають в студії роль роздільника простору. Вони відокремлюють кухню від житлового приміщення і одночасно виконують основні функції.

Гарний ремонт 1 кімнатної квартири 40 квадратних метрів без дизайн-проекту виконати складно. Щоб результат порадував, обов'язково потрібен план робіт з розстановкою меблів, точної опрацюванням стилю, кольору і освітлення. Хаотичне нагромадження предметів зіпсує інтер'єр. Якщо немає можливості замовити послуги дизайнера, складайте проект самостійно.

Простору однокімнатну квартиру легко отримати, знісши в тісному 45-метрової «двійці» міжкімнатні перегородки. Від перепланування малогабаритна хрущовка виграє, якщо правильно продумати зонування і використовувати дизайнерські секрети. Наприклад, стіну між коридором і кімнатою не варто прибирати повністю: вона захищає від бруду з передпокою. А ось замінити частину перегородки скляними блоками можна. У темному коридорі з'явиться більше світла.

Скляні блоки і відкриту полицю-стелаж використовують і для поділу кімнати на зони для відпочинку, роботи і прийому гостей. Зонування за допомогою конструктивних елементів добре підкреслює фактура підлогового покриття: пухнастий килим, матовий ламінат, прохолодна плитка.

Квартира в новобудові 45 кв. м.

Сучасні будинки з величезними за радянськими мірками студіями вільного планування популярні. Ремонт однокімнатної квартири в новобудові зазвичай полягає в обробці голих стін і підлоги якісними матеріалами. Іноді забудовник передає власнику приміщення взагалі без фінішних покриттів. Вартість такого проекту нижче, ніж капремонт в старому будинку (немає демонтажу), а можливості господарів з облаштування приміщення нічим не обмежені.

Після обробки та обладнання квартира стає зручним, красивим, функціональним житлом для маленької сім'ї, в якому є місце для кожного. Ремонт однокімнатної квартири в новобудові 45 кв. м. дозволяє без проблем виділити будь-які зони стандартної квартири:

 • спальню;
 • столову;
 • вітальню;
 • кабінет;
 • дитячу (ігрову).

Реалізація проекту залежить від особливостей приміщення: квадратної або прямокутної планування, наявності еркера, ніш, кількості вікон. Враховуються інтереси власників, режим роботи, стилістичні переваги.

Ремонт однокімнатної квартири з переобладнанням роздільного санвузла - цікавий проект, що дозволяє вирішити різні технічні завдання. Один з варіантів - переробка туалету в окреме приміщення для розміщення пральної машини, прасувальної дошки, місць зберігання речей. У ванній встановлюється унітаз і душова кабіна.

Дизайн інтер'єру однокімнатної квартири

1 кімната квартириОформлення інтер'єру - важливе завдання, яке потрібно вирішити на етапі планування робіт. Ремонт 1 кімнатної квартири в новобудові або старому будинку включає опрацювання стилістики житлового приміщення, санвузли, передпокої.

Важливе завдання - підбір колірного рішення. Враховуйте, що в однокімнатній квартирі вибрані відтінки знаходяться перед очима постійно. Якщо якийсь колір з часом стане дратувати, доведеться переробляти всю роботу. Тому уникайте агресивного червоного і депресивного темно-фіолетового відтінків. Краще вибрати пастельні, нейтральні, природні кольори, а щоб не було нудно, додати поодинокі плями-акценти.

Дизайн інтер'єру однокімнатної квартири виконується в одному стилі. Популярними для малогабаритного житла є:

 • мінімалізм;
 • сучасна класика;
 • прованс;
 • кантрі;
 • лофт;
 • еко-стиль;
 • етно;
 • скандинавський;
 • еклектика.

Вибрати свій варіант допоможуть фото дизайну 1 кімнатної квартири. Але розробку проекту варто довірити професіоналу, якщо власного смаку, а головне, знань не вистачає. Гармонійне простір приміщення народжується при поєднанні різних за рівнем ідей: планування, дизайн, функціональність, фактура і якість оздоблювальних матеріалів.

Дизайнер знає, як і де розставити акценти, які прийоми використовувати для вирішення конкретного завдання. Якщо потрібно розширити простір, використовуються дзеркала, велика кількість скла і сильне освітлення, щоб не залишалося темних кутів. Гармонізувати витягнуту кімнату можна розміщенням вбудованої шафи у короткій стіни. Додати затишку - включенням в інтер'єр натурального дерева або його імітації.

Ремонт однокімнатної квартири з матеріалами

ремонт квартири з матеріаламиПроект облаштування житла для багатьох людей, ніколи не стикалися з будівельною сферою, може здатися складним завданням. Дійсно, потрібен або досвід, або багато часу, щоб самому розібратися в нюансах. А їх чимало. Ось деякі питання, які доведеться вирішити на стадії планування.

 • Скільки купити будівельних і оздоблювальних матеріалів.
 • Де їх замовити, щоб заощадити без шкоди якості.
 • Як доставити.
 • Скільки буде потрібно витратних матеріалів (клей, саморізи, профілі, кабель, підрозетники і ін.).

Рішення проблеми - ремонт однокімнатної квартири під ключ з матеріалами. Заміряє зробить розрахунки, складе кошторис, прокоментує кожен пункт. Дизайн-проект виключить такі неприємності, як покупка зайвих матеріалів або, навпаки, недолік. Особливо неприємно, коли використовується дорога ексклюзивна обробка. Якщо чогось не вистачить, доведеться або довго чекати матеріал під замовлення, або придумувати обхідні шляхи і неминуче псувати початковий задум.

Комплексне рішення не тільки зручно, але й вигідно. І ось чому.

 • Ще на стадії узгодження майстер скоректує вартість проекту з урахуванням реального бюджету. Влазити в борги не доведеться.
 • Професіонал знає, які матеріали можна замінити на більш бюджетні, забезпечивши якісний результат.
 • Компанія має власні зв'язки з постачальниками, а значить, є індивідуальні знижки, якими може скористатися замовник. Вийде дешевше, ніж в будівельному магазині і навіть на оптовому складі.
 • Майстри самі вирішують питання з доставкою матеріалів на об'єкт. Бригада завезе все необхідне.

Які саме матеріали використовувати, залежить від обраного стилю, переваг власника, розміру бюджету. В інтер'єрі красиво виглядають натуральні матеріали: камінь, масив дерева, мармур, керамічна плитка, шпон. Їх вдало замінюють полімерні аналоги.

Ремонт однокімнатної квартири з меблями

Функціональність для малогабаритного житла має принципове значення. Хороший ремонт однокімнатної квартири без ретельного продумування особливостей, розміру, розташування меблів не вийде. Основні правила такі.

 • Підібрати компактні розміри і зробити точні виміри габаритів. Диван або окремо стоїть шафа повинні вписатися в простір. Дверцята - вільно відкриватися, ящики висуватися, поверхні розкладатися.
 • Вбудовані шафи перевагу перед окремими. Це не обов'язково, не бажано, оскільки допомагає економити корисну площу.
 • Купити багатофункціональну меблі, здатну трансформуватися. Розкладний обідній стіл, диван або пуфи з ящиками для зберігання заощадять місце. Диван-трансформер днем ​​організовує вітальню зону, вночі стає спальним місцем.

Ремонт однокімнатної квартири з меблями дозволяє оформити простір житлової кімнати, кухні, санвузла красиво і ергономічно. Відсутність химерних масивних елементів, гострих кутів і темних фасадів наповнить малогабаритну квартиру повітрям і світлом.

резюмуємо

Ремонт 1 кімнатної квартири - цікаве творче завдання. Нагородою за правильне рішення стане затишок, зручність і гарний настрій.

Що потрібно врахувати.

 • Не починайте роботу без плану і дизайн-проекту. Чи не можете замовити у фахівця - робіть самостійно. Важливо прорахувати кількість і вартість матеріалів.
 • Вибирайте інтер'єр, який не буде дратувати.
 • Не бійтеся перепланування. Тільки це рішення реально збільшує корисну площу або змінює конфігурацію приміщення в потрібну сторону. Обігравати конструктивні особливості кімнати.
 • Вибирайте комплексні рішення: заощадите час і отримаєте потрібний результат.
 • Продумайте розстановку і ергономічність меблів.

Малогабаритна квартира після якісного ремонту перетворюється, стає стильною і комфортною. На невеликій площі з зручністю розмістяться і молода сім'я, і ​​одна людина.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00