Ремонт заміських будинків і котеджів

Багато москвичів, втомлені від міської суєти, мріють перебратися у власний будинок. Плюси очевидні: свій зелений ділянку, багато простору, ніяких сусідів з перфоратором. Не життя - казка!

Є тільки одна заковика: ремонт будинків - заняття довге, клопітка і дороге. Ми пропонуємо спростити завдання, закликавши на допомогу досвідчених майстрів.

Етапи ремонту приватних будинків

ремонт будинків під ключ

Дотримання етапів в ремонті будинку дуже важливо, оскільки в процесі робіт дуже складно змінити або доробити те, що було упущено на попередньому етапі. Наші майстри строго дотримуються такої послідовності:

 1. Підготовка будинку. Звільняють приміщення від меблів, предметів інтер'єру та декору, побутової техніки.
 2. Починають ремонт будинків з санвузла та кухні, так як тут зосереджений найбільший обсяг робіт. В першу чергу демонтують стару сантехніку і інженерні комунікації, потім обробку - шпалери, фарбу, плитку, покриття для підлоги. При необхідності заміни вікон демонтують разом з укосами і підвіконнями, знімають двері з коробками, плінтуси, настінні і стельові світильники.
 3. Зчищають залишки застарілих покриттів зі стін, підлоги і стелі. Якщо вони потребують корекції - вирівнюють, завдаючи шар штукатурки, тріщини заклеюють склосіткою, на підлозі виконують стяжку, стелю шліфують. При необхідності зводять або переміщують перегородки, монтують гіпсокартонні конструкції. «Мокру зону» (простір під ванною, раковинами, унітазом) покривають шаром гідроізоляції, після висихання якого приступають до розводки газових і водяних труб, прокладання електричних кабелів.
 4. Далі слід обробка. Починають зі стелі: підготовлені поверхні шпаклюють, грунтують і покривають фарбою. Натяжні полотна монтують минаючи етап підготовки. Стіни обклеюють шпалерами, покривають декоративною штукатуркою або фарбують. Плитку укладають на підлогу і стіни у ванній і туалеті, викладають фартух на кухні. На завершення встановлюють і підключають сантехніку, монтують світильники і побутову техніку: водонагрівач, електроплиту, вентиляцію, опалення та інше обладнання, двері і вікна.
 5. Після завершення робіт в санвузлі і на кухні приступають до робіт в самій дальній кімнаті, послідовно просуваючись з однієї кімнати в іншу у напрямку до виходу. Кожне приміщення звільняють від меблів і техніки, демонтують застарілі покриття, вікна та двері, плінтуси, електроприлади. При необхідності вирівнюють і готують поверхні, монтують електропроводку. Обклеюють шпалерами стіни, фарбують стелі, укладають підлогове покриття. На завершення в кожній кімнаті встановлюють двері і вікна. Потім монтують плінтуси, розетки, вимикачі, світильники, під'єднують прилади до вентиляції та опалення.
 6. В останню чергу ремонтують балкон. Тут теж оновлюють покриття, при необхідності замінюють огорожу, зміцнюють підлогу, для захисту від зовнішніх впливів наносять гідроізоляційне покриття.
 7. Ще одна відмінна риса ремонту в будинку - необхідність проведення зовнішніх оздоблювальних робіт, якими займається окрема бригада. Тому вони проводяться одночасно з внутрішньою обробкою. Роботи включають в себе демонтаж застарілого покриття, зміцнення фундаменту, утеплення і облицювання на вибір замовника. Для утеплення використовують скловату, пінопласт або готові сендвіч-панелі, фундамент зміцнюють цементом, для облицювання використовують штукатурку, пластикові, металеві панелі або плитку.

ремонт будинку у ЛьвовіЦіни на послуги з ремонту будинків та котеджів

Наріжний камінь при виборі підрядника - ціна на послуги. Ремонт будинків обходиться дорожче, ніж оздоблення квартир, з багатьох причин: велика площа, перелік необхідних робіт, необхідність поєднувати і внутрішню, і зовнішню обробку.

Внутрішнє оздоблення будинку майстрами ГК "Ремонт Експрес" обходиться в середньому в 3500 рублів за кв.м. Йдеться про ремонт під ключ - своєрідному "all inclusive" від будівництва: демонтаж, повний комплекс чорнових і чистових робіт, винесення сміття і прибирання. Якщо не потрібно вирівнювати стіни, заливати стяжку або ремонтувати стелю, сума буде менше.

Вид робіт

Ціна, грн./м2

Очищення побілки

70

Очищення олійної фарби

70

Очищення від шпаклівки

70

Грунтовка

28

Пароізоляція

35

Штукатурка по маяках

150

Шпаклівка під фарбування

210

Фарбування

80

Облаштування стелі з ПВХ панелей

210

Монтаж плінтуса

Від 95

Ціна на зовнішній ремонт будинку або котеджу варіюється, виходячи з матеріалу і складності роботи. В середньому, за 1 кв. м. стін замовник платить від 1500 до 2500 ргривень. Тут вартість розраховується виходячи з того, чи потрібна тільки робота або і матеріал теж.

терміновий ремонт заміського будинкуТерміновий ремонт будинків та котеджів якісно

Оновити будинок в найкоротші терміни - завдання не з простих. Але ми не боїмося труднощів! Виконаємо ремонт будинку швидко і якісно. Це можливо, тому що:

 • Наймаємо кращих. Майстри з досвідом від 5 років, громадяни України.
 • Працюємо конвеєрним методом. Один майстер - одна задача. Так робота прискорюється, а якість поліпшується.
 • Самі навчаємо виконробів. Вони "на зубок" знають вимоги ГОСТ, стежать за їх виконанням і дотриманням термінів.
 • Контролюємо якість на 4 рівнях: виконроб, начальник дільниці, персональний менеджер, технічний директор. Крім того, замовник контролює роботи через відеоспостереження.
 • Використовуємо професійні інструменти.
 • Обговорюємо всі нюанси на стадії укладання договору. Ми проти "сюрпризів"!

Щоб отримати більше інформації, зателефонуйте. Замір і консультація безкоштовно!

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00