Ремонт двокімнатної квартири

ремонт двокімнатноїДвокімнатні квартири - найпоширеніший варіант житла для молодої сім'ї з маленькою дитиною або літньої пари. Таке житло користується попитом і в старих будинках хрущовської забудови, і в сучасних новобудовах.

Ремонт двокімнатної квартири в залежності від її розташування і цілей клієнта варіюється по виду і ціною. Якщо житло розташоване в панельному будинку старої забудови, потрібно капремонт із заміною підлоги, демонтажем облицювання стін і стелі. Щоб зробити житло зручним, сучасним власники часто роблять перепланування.

Для квартири в новобудові потрібен ремонт під ключ по повному циклу. Забудовник передає житло з мінімальною чорновою обробкою або взагалі з голими бетонними стінами і підлогою. Необхідно виконати якісну чорнову обробку, іноді - зробити перегородки, електро- і сантехнічну розводку.

Третій варіант - легкий косметичний ремонт двокімнатної квартири. Якщо підлоги, стіни і стелі в чудовому стані, можна змінити дизайн інтер'єру, поміняти покриття стін, стелі, настелити новий ламінат, ковролін, лінолеум, замовити в кухню сучасний гарнітур.

Ціна роботи

Компанія «Львів ремонт» виконує ремонтні роботи будь-якої складності у Львові та Львівській області. Ми надаємо тільки якісні послуги:

  • мінімальний стаж роботи майстрів - 5 років;
  • використовуємо професійні інструменти;
  • даємо гарантію на всі види робіт;
  • не порушуємо терміни, зазначені в договорі.

Вартість робіт на 10-12% нижчі за середньоринкові. Мінімальна ціна - від 2300 грн. за квадратний метр.

Ми відповідаємо за результат, точно розраховуємо матеріали, купуємо їх безпосередньо у постачальників, а це суттєвий пункт економії. Крім того, даємо додаткову знижку на комплекс робіт в 5-10%. Кінцеву вартість проекту не змінюємо.

Вид робіт

Ціна, грн./м2

Стяжка підлоги до 6 см

175

Тепло / звукоізоляція підлоги

115

Вирівнювання стін гіпсокартонними листами

150

Розширення бетонного / цегляного дверного отвору

510

Перегородки з ГКЛ

270

Штукатурка стін

150

Грунтовка стін / стелі

28

Настил лінолеуму / ковроліну

125

Облицювання стін плиткою

від 310

Скільки коштує ремонт 2-х кімнатної квартири з матеріалами, залежить від його складності, обраного клієнтом покриття, а також включення в кошторис додаткових послуг. До них відноситься виготовлення меблів, установка кондиціонера, узгодження проекту перепланування.

Особливості ремонту двокімнатної квартири

ремонт двокімнатної квартири у львові

Можливі різні варіанти ремонту двокімнатної квартири. Хороший ремонт передбачає ідеальне вирівнювання підлоги, стін і стелі, використання дорогих покриттів, пристрій натяжної стелі. Недорогий ремонт 2-кімнатної квартири - це заміна зношених покриттів, порогів, плінтуса.

Ексклюзивний дизайнерський ремонт складніше в технічному виконанні. Часто він вимагає прокладання нової електропроводки, перенесення інженерних комунікацій, заміну вікон та дверей. У дизайні приміщення використовуються різнорівневі конструкції стелі та підлоги, майстерно поєднані з точковими світильниками і візуальним зонуванням простору.

Перепланування житлових і технічних приміщень, утеплення балкона і перетворення його в опалювальну кімнату - ще один спосіб зробити житло оригінальним, піти від типових рішень в сторону продуманого комфорту. Ремонт 2-кімнатної квартири стає масштабним проектом, що вимагає дозволу від державних органів контролю.

Приклади робіт зберігаються в фотоархіві компанії. Якщо клієнт сумнівається, наші фахівці дадуть відповідь на питання, а дизайнери зроблять 2-3 варіанти різностильових дизайн-проектів.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00