Ремонт передпокою

Компанія «Львів Ремонт» надає послуги з ремонту передпокою у Львові і Львівській області. Ми швидко і якісно виконаємо декоративну обробку і зробимо капітальний ремонт приміщення. Наші майстри використовують сучасні матеріали і інструменти. На всі роботи надається гарантія.

Технологія виконання ремонту в передпокої

ремонт передпокою під ключ

При комплексному ремонті квартири роботи в передпокої виконуються після завершення основних технологічних етапів, так як через дане приміщення проходить транспортування матеріалів і вивезення сміття. Звернення до Компанії «Львів ремонт» - це гарантія оперативного виконання ремонту будь-якої складності. Наші фахівці мають високу кваліфікацію і досвід роботи, що дозволяє виконувати ремонт без затримок і дефектів. В результаті клієнт отримує готову до експлуатації передпокій в узгоджені терміни. Технологічний процес складається з декількох послідовних етапів:

  • Складається проект з детальним промальовуванням розташування предметів інтер'єру, освітлювальних приладів, підбором матеріалів і розрахунком вартості виконання робіт.
  • На підготовчому етапі демонтуються старі покриття стін, підлоги і стелі, видаляються електроприлади і стара проводка.
  • При необхідності розбираються перегородки та частини стіни. Можлива установка нових елементів і об'єднання передпокої з іншими приміщеннями.
  • У стінах робляться штроби, в які вкладаються електрокабелі. Готуються місця для монтажу розеток і вимикачів.
  • На етапі чорнової обробки виконується вирівнювання стін і підлоги, заливається бетонна стяжка. При необхідності монтується система теплих підлог.
  • Чистова обробка є заключним етапом.
  • Монтаж електроприладів, розеток і вимикачів, а також складання та встановлення меблів і предметів декору завершує оздоблювальні роботи.

Наші фахівці виконують всі роботи в рамках узгодженого і затвердженого проекту. В ході ремонту клієнт має можливість внести деякі зміни, які не йдуть врозріз з початковим планом монтажу.

Особливості ремонту передпокою

ремонт передпокою у ЛьвовіНезважаючи на гадану простоту і відсутність стандартних для кімнат комунікацій, таких як підведення води і опалення, ремонт передпокої має свої особливості і складності. Відсутність віконних прорізів і демонтаж освітлювальних приладів визначає необхідність організації тимчасового освітлення. Більшість приміщень даного типу мають компактні розміри, що додає незручностей при виконанні робіт. Наші співробітники давно відпрацювали технологію ремонту прихожих і можуть якісно проводити заходи в будь-яких умовах.

Під час виконання демонтажних робіт старі покриття счищаются нашими співробітниками дощенту. Поверхня стін і підлоги очищається від будівельного пилу та сміття, після чого ретельно грунтуються. В результаті чорнова і чистова обробки лягають максимально якісно і міцно. На етапі попередніх заходів виконується закладення швів, вирівнювання заглиблень із застосуванням сучасних матеріалів. Для обробки підлоги ми використовуємо самовирівнюючі суміші, що дозволяють отримати ідеально рівну поверхню.

До складу ремонтних робіт часто входить заміна вхідних і внутрішньої дверей. Монтаж коробки виконується на анкерні болти, що гарантують надійну фіксацію. Прорізи ретельно ізолюються з метою виключити проникнення в квартиру протягів і вогкості. Для додання відмінного зовнішнього вигляду все стики закриваються шалівку.

Для чистової обробки майстри використовують найрізноманітніші матеріали, вибрані клієнтом. До них відносяться лакофарбові покриття, декоративна штукатурка і камінь, шпалери, керамічна плитка, МДФ-панелі. Стеля виконується з гіпсокартону, може бути підвісним або натяжною. Ми однаково швидко і якісно виконаємо обробку будь-якими будівельними матеріалами відповідно до затвердженим проектом.

На заключному етапі наші майстри зберуть і встановлять шафа-купе, тумбу, комод і інші предмети інтер'єру. Монтаж освітлювальних приладів, навішування дзеркал, різних елементів декору дозволяє створити в передпокої унікальну обстановку, що доповнює загальний стиль і інтер'єр квартири.

Ремонт передпокою в квартирі з гарантією

ремонт передпокою в квартиріСамостійний ремонт передпокої, що виконується власником квартири, вимагає великих затрат часу, досвіду і навичок. При цьому якість виконання робіт не завжди відповідає бажаному. Для того щоб ремонт не затягнувся, був якісним і красивим, найкраще звернутися в наш сервісний центр. Наші співробітники врахують всі побажання клієнта і зроблять передпокій відповідну його очікуванням.

Звертаючись до нас, клієнт не переплачує за ремонт. Вартість робіт відповідає рівню їх складності і трудовитрат наших фахівців. У порівнянні з конкуруючими компаніями ми пропонуємо вигідні умови співпраці та завжди йдемо назустріч клієнтам. Якщо вартість ремонту перевищує можливості клієнта, спільно ми можемо підібрати матеріали для заміни, які не поступаються за якістю і дозволяють вкластися в бюджет.

Співробітники Компанії «Львів ремонт» приймають заявки щодня, включаючи вихідні дні. Ми виїдемо на попереднє обстеження в день звернення, в зручний для клієнта час. Після узгодження вартості і строків, наші співробітники негайно приступають до виконання робіт. В результаті клієнт отримує гарне і якісно відремонтоване приміщення з великим експлуатаційним ресурсом.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00