дизайнерський ремонт квартири

Дизайнерський ремонт

На відміну від стандартного, дизайнерський ремонт квартири - це комплекс послуг і робіт, що дозволяють отримати унікальний, оригінальний інтер'єр з матеріалів найвищої якості. В ході робіт використовуються новітні та інноваційні технології, як на етапі планування, так і на стадії втілення проекту. Сьогодні така послуга надзвичайно затребувана в Львові, оскільки затишок і комфорт власного житла, використання кращих матеріалів в процесі створення обстановки, обробки, визначають якість і рівень життя.


Етапи ремонту

Найбільш популярний різновид послуги - дизайнерський ремонт під ключ, коли фахівці беруть на себе повну відповідальність за реалізацію всіх етапів ремонту, несуть повну відповідальність за результат. Схема передбачає наступні види робіт:

 1. Розробку дизайн-проекту. Він ексклюзивний, враховує архітектурні особливості будови, планування, побажання і запити замовника, власні художні ідеї та творчі задумки дизайнера.
 2. Здійснення перепланування. Цей етап є особливо актуальним в будівлях старого типу, які не відповідають сьогоднішнім нормам комфорту житлового приміщення.
 3. ремонт дизайнерський у львові Сантехнічні та електромонтажні роботи, переобладнання системи опалення.
 4. Монтаж систем кондиціонування, сучасної вентиляції.
 5. Оздоблювальні роботи. Спектр їх надзвичайно широкий. Сьогодні популярні роботи з гіпсовою ліпниною, реставраційні заходи (особливо в будівлях історичної забудови), плиткові, штукатурні роботи, інші технології обробки.
 6. Монтаж сучасної системи освітлення. Як правило, проводиться одночасно з установкою стелі, як невід'ємна частина стельової конструкції.
 7. Облаштування сучасних інноваційних комплексів - "розумний будинок", "тепла підлога" та ін.
 8. Дизайнерський підбір меблів і аксесуарів для житла.
 9. Клінінгові послуги з прибирання.

Використовувані матеріали

Спектр їх дуже широкий. Це традиційні, перевірені часом основи - дерев'яний масив, метали і сплави, тканини. Так і сучасні - пластик, поліестер, скло з особливими властивостями і т. д.

Ціни на дизайнерський ремонт у Львові

Найменування

Одиниця виміру

Вартість, у.о.

Дизайнерський ремонт

м2

від 100

дизайнерський ремонт під ключХочеться відзначити, що відразу назвати точну вартість дизайнерського ремонту неможливо. Матеріалів і стилів безліч, взаємозамінні основи різняться в ціні в рази, а іноді - в десятки разів. Основні ціноутворюючі фактори - це:

 • особливості дизайнерського проекту, стилю;
 • обсяг робіт і терміни;
 • використовувані матеріали;
 • наявні у замовника побажань, коригування.

Щоб результат виправдав, а краще - перевершив очікування, слід звертатися в спеціалізовані компанії з перевіреною репутацією і досвідом таких робіт. Саме такою і є наша компанія. Телефонуйте нам в будь-який зручний час!

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00