Ремонт офісів

ремонт офісу під ключ

Будь-яка компанія хоче зробити ремонт в офісі максимально швидко, тому що кожен день простою фірми - це втрачені гроші. Через це реальна повна вартість ремонту офісу завжди вище, ніж ціна будматеріалів і вартість послуг будівельників.

Якщо ви хочете, щоб обробка приміщень закінчилася в обумовлені терміни і не спричинила зайвих витрат, то довірте ремонт кваліфікованим фахівцям.

Інженери, дизайнери і будівельники компанії Львів Ремонт вже 12 років надають послуги ремонту офісів у Львові. Сотні компаній кожен день із задоволенням користуються результатами їх праці, і в скарбничці фахівців багато ідей, які вони готові вам запропонувати.

Беремося за будь-які завдання

Ремонт офісів і приміщень буває декількох типів. Косметичний ремонт - коли потрібно лише зробити обробку приміщення і оновити інтер'єр (поклеїти нові шпалери, встановити стелі, змінити підлогове покриття). Капітальний ремонт передбачає перепланування приміщення, перенесення стін, створення арок і нових проходів. Скориставшись послугою ремонту офісу під ключ, ви автоматично заощадите час, і сам результат вийде більш якісним - на майданчику одночасно працюватимуть фахівці різних профілів, і вони зможуть оперативніше вирішувати проблеми і відразу враховувати всі нюанси приміщення.

Вартість ремонту офісу з матеріалами

ремонт офісу у львовіРемонт офісу передбачає певні проблеми були, пов'язані з неможливістю повноцінної роботи співробітників. А покупка матеріалів може вибити ділової людини з графіка, адже треба витратити не одну годину для того, щоб розібратися, що до чого.

  1. По-перше, вибір виробника. Тут замовник зіштовхується з такою проблемою: деякі «популярні» марки пропонують товар, який поступається за деякими характеристиками, новим маловідомим брендам.
  2. По-друге, відбір виробів: треба керуватися технічними характеристиками, враховуючи базові засоби, на які будуть наноситься матеріали: їх сумісність, зносостійкість.
  3. По-третє, доставка, або поїздка по магазинах.
  4. По-четверте, надлишки матеріалів.

В кінцевому підсумку ви витрачаєте занадто багато часу на ремонт. Пропонуємо альтернативний варіант розвитку подій. Спеціаліст нашої компанії під'їде до вас в офіс, покаже каталоги, пояснить властивості продукції, розрахує кількість, а якщо залишаться непотрібні вироби, ми заберемо їх назад. Замовляючи ремонт офісів з чистовими матеріалами під ключ, можете бути впевнені - рішення головоломки з визначення якості матеріалів і складання грамотного графіка логістики - це не ваша турбота. Вартість ремонту офісу з чистовими матеріалами адекватна і складається з вартості ремонтних робіт та матеріалів (за цінами роздрібних магазинів). При цьому ви отримуєте приємне перевага: два роки гарантії на матеріали. Переконайтеся в тому, що ремонт офісу - це просто!

Ціни на Ремонт офісів

Косметичний ремонт офісів

від 2500 грн/м2

Капітальний ремонт офісів

Елітний ремонт офісів

від 4 000 грн /м2

від 6 000 грн /м2

Євроремонт офісів

від 5 000 грн /м2

Компанія Львів Ремонт вже 12 років надає послуги з ремонту квартир у Львові. Згуртована команда, прозора вартість робіт і унікальний дизайн квартир - завдяки цьому фахівці компанії заслужили тисячі вдячних відгуків від власників житла. Нам довіряють ремонт окремих кімнат і обробку квартири під ключ. Також ми виконуємо ремонт квартир у Львівській області.

Як відбувається ремонт і оздоблення офісу

якісний ремонт офісів

Коли замовник вирішує замовити ремонт, до нього приїжджає заміряє-технолог. Інженер оглядає офіс, робить розрахунки і складає кошторис на ремонт офісу. Разом з ним ви можете вибрати будівельні та оздоблювальні матеріали в електронному каталозі, або приїхати до нас на склад, подивитися їх наживо і зробити вибір разом з консультантом. Коли ви визначитеся з матеріалами, що заміряє складе договір на ремонт, кошторис прикріплюється до договору.

Ви можете звернутися до дизайнера. Разом з ним ви складете дизайн-проект майбутнього ремонту і зможете побачити новий вигляд офісу ще до початку робіт. Дизайн проект це не тільки наочна візуалізація майбутнього інтер'єру, але і схема для будівельників: в ній описано все, починаючи від розташування розеток до кольору шпалер. Для приміщень площею понад 50 м² розробка дизайн проекту безкоштовна (при замовленні ремонту під ключ).

Якщо ваш офіс розташований в новому бізнес-центрі, і у вас поки немає ніякої обробки, то роботи почнуться з вирівнювання поверхонь. Якщо ви вирішили оновити стару обстановку, то робітники почнуть з демонтажу обробки. При капітальному ремонті вони візьмуться за і перенесення стін, організацію нової схеми електропроводки та іншими інженерними комунікаціями. Після цього починається обробка. Кожен етап завершується тільки після ретельної перевірки виконробом якості робіт.

Чому ми?

За плечима фахівців компанії Львів Ремонт досвід тисяч квадратних метрів ремонту офісів у Львові. Ми впевнені в результаті і тому даємо гарантію 2 роки на виконані роботи. Якщо вам потрібна обробка офісу у Львові, вибирайте Львів Ремонт. Ми щиро любимо свою справу, відповідально ставимося до роботи і завжди відкриті для нових і свіжих рішень.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00