ремонт хрущовкиРемонт квартири в хрущовці

Багатокімнатні квартири, будівництво яких високими темпами велося в 60-роки, отримали назву хрущовок. Вони затребувані за рахунок низької ціни за квадратний метр, незважаючи на поважний вік.

Ремонт в хрущовці

Власники таких квартир звертаються в «Львів ремонт» з метою надати їм сучасного вигляду перед заселенням після покупки або перед підготовкою до продажу. Якщо раніше робилася обробка і кімнати в нормальному стані, то можливий косметичний ремонт. Найчастіше картина інша: дихаючі стіни з штукатуркою, що відвалилася, потерті, скрипучі підлоги, нерівний стелю, аварійна електропроводка і труби. Природної вентиляції або немає взагалі, або працює слабо.

Зовнішні стіни хрущовок і межують з сусідами - несучі. Робити будь-які порушення цілісності заборонено. Міжкімнатні не несучі стіни при наявності документального дозволу можна зносити, робити отвори, ніші. Наші співробітники при необхідності допоможуть правильно оформити документи на перепланування, щоб її швидко узаконити.

Капітальний ремонт квартири в хрущовці передбачає:

 • звукоізоляцію і теплоізоляцію стін, стель, підлог.
 • перепланування: об'єднання кімнат або частин приміщень,
 • заміну електропроводки, сантехнічні роботи.

Різка прорізів необхідна при з'єднанні приміщень. Наприклад, кухні і вітальні. Підлоги в кухні викладаємо плиткою на одному рівні з підлогою вітальні, де стелимо ламінат або інше покриття, так поділяємо зони. Монтажники встановлять повітроводи примусової вентиляційної системи, підключать кондиціонер. Використовуємо новітні матеріали від відомих виробників.

Перепланування виконуємо або за типовими проектами або дизайнерським розробкам з супроводом від початку до кінця. Клієнти - молоді сім'ї, які бажають жити в сучасних квартирах в умовах комфорту, обумовленого справним функціонуванням інженерних систем, побутової техніки.

ремонт хрущовки у львовіЦіна ремонту квартир в хрущовці

До нас звертаються ті, хто не бажає розтягувати роботи на невизначений час. Назва компанії вибрано неспроста. Терміни здачі об'єктів:

 • Кімнати - 4 дня
 • У ванній - 14 днів
 • Квартири - 19 днів

Володіємо потужною виробничою базою:

 • 120 об'єктів за місяць;
 • 200 майстрів;
 • 25 виконробів;
 • Партнерські відносини з постачальниками будматеріалів і устаткування: дверей, вікон, сантехніки;
 • Власне виробництво натяжних стель.

Ціни на ремонт квартир в хрущовці, як і в інших будинках, залежить від обсягу робіт. Середня ціна капітальної обробки - від 5 000 рублів за кв. м. «Львів ремонт» надає знижки при замовленнях від 20000 гривень в розмірі 7-16% від кошторису. Це можливо за рахунок автоматизації процесів всередині компанії для чіткої та злагодженої роботи. На косметичний ремонт теж діють знижки. В середньому беремо 1500 гривень за кв. м. Утеплюємо балкони, встановлюємо склопакети, ремонтуємо приміщення всередині і зовні.

Вид робіт

Ціна

Демонтаж лінолеуму / ковроліну

55

Зняття зі стін шпалер

70

Грунтовка підлоги і стін

28

Облаштування стяжки по маяках

170

Штукатурка стін підлогу правило

150

Монтаж натяжної стелі

260

Настил лінолеуму, ковроліну

125

Обклеювання стін шпалерами під фарбування

Від 95

Фарбування стін

80

Монтаж плінтуса

Від 95

Об'єкти комерційної нерухомості, розташовані на перших поверхах хрущовок, потребують облицювання фасаду, пристрої пандусів, огорож. «Львів Ремонт» виконує зовнішню обробку з дотриманням ГОСТ.

Звертайтеся - складемо кошторис з урахуванням потреб і бюджету.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00