Дизайн інтер'єру у Львові

Студія дизайну інтер'єру Львів ремонт - це злагоджена команда дизайнерів і будівельників. За 10 років наша студія реалізувала понад 600 проектів квартир і будинків, фото кращих представлені в портфоліо. Дизайн інтер'єру - це спільна творчість клієнта і дизайнера. Ви надихаєте нас на створення кращих проектів, в яких стиль і краса поєднуються з ергономікою і функціональністю.

В рамках проектування дизайну інтер'єру ми допоможемо з переплануванням, розробимо правильне зонування кімнат, обговоримо з вами всі можливі ідеї ремонту і стилю оформлення приміщення. Ми врахуємо всю специфіку вашого проекту. Кращі дизайнери інтер'єру підберуть безліч варіантів і для маленьких будинків або квартир-хрущовок.

Дизайн інтер'єру квартир та будинків - це ваші ідеї і наш професіоналізм. Ви можете замовити дизайн квартири або будинку площею від 45 м2 і контролювати наші дії на кожному етапі робіт. Консультація дизайнера і виїзд на об'єкт безкоштовно.

Основні послуги студії

Дизайн квартир

Послуга дизайну інтер'єру квартири у Львові замовляється не тільки для великих площ. Часто розробляються дизайн-проекти для 1-кімнатних і 2-кімнатних квартир невеликих розмірів. Дивіться приклади реалізації дизайну квартир в нашому портфоліо.

Дизайн будинків

Створення дизайну будинку - більш об'ємна задача, ніж дизайн квартири. Комунікації будинку складніші, площа зазвичай - більша. Ми успішно реалізуємо проекти по дизайну будинків у Львові. За посиланням знаходиться наше портфоліо дизайн-проектів цього виду.

Дизайн ресторанів, кафе

Крім дизайну житлових приміщень, ми проектуємо інтер'єр барів, кафе і ресторанів. Розробка дизайну інтер'єру для закладів громадського харчування здійснюється не тільки у Львові, але і по всій Україні. Ознайомтесь з фото наших проектів!

Дизайн офісів

При проектуванні дизайну інтер'єру робочого простору потрібно враховувати його зручність для роботи. Без знання основ психології праці та організації робочого місця неможливо розробити правильний інтер'єр. На сайті представлені фото проектів інтер'єру офісів у Львові.

Дизайн-студія Львів ремонт професійно займається дизайном квартир і будинків. Багато тих, хто починає ремонт, стоять перед вибором: замовляти дизайн-проект чи ні? І через поширені міфи, в першу чергу про високу вартість послуг дизайнерів, деякі вирішують зайнятися дизайном інтер'єру самостійно, не звертаючись за послугами до професіоналів. У підсумку результат може розчарувати, а бюджет ремонту - навіть шокувати.

Перш ніж брати на себе відповідальність за створення інтер'єру, подумайте: ціна розробки дизайн-проекту не перевищує 3% -5% від всіх витрат на ремонт. При цьому ви точно знаєте, як буде виглядати ваша квартира або будинок, а бюджет на всі ремонтні роботи відомий заздалегідь. За статистикою, чіткий дизайн-проект дозволяє заощадити до 15% на будівельних і оздоблювальних роботах.

Вартість дизайну інтер'єру

Ціни на дизайн знижена! Ви можете замовити дизайн-проект за ціною від 16 у.о. за м2. Консультація дизайнера безкоштовно.

Тариф

Ціна дизайну

Опис

Економ:

20 $

3D-візуалізація, розробка індивідуального стилю, обмірні роботи, зонування і розстановка меблів, підбір кольорової гами

Стандарт:

20 $

3d-візуалізація + повний пакет креслень + специфікації матеріалів

Стандарт VR:

22 $

3d-візуалізація + повний пакет креслень + специфікації матеріалів + VR

Престиж:

Від 24 $

Тариф "Стандарт" + супровід + авторський нагляд +360 ° GO

Престиж VR:

Від 24 $

Тариф "Стандарт" + супровід + авторський нагляд +360 ° GO + VR

King Size:

Від 24 $

Престиж VR + комплектація + підбір декору, текстилю, побутової техніки і т.д.

Дизайн квартир у Львові від нашої компанії - це комплексний підхід: проектування, формування бюджету, планування термінів і виконання робіт. Тут немає місця випадковості - тільки чітка послідовність. Дизайн інтер'єру квартир від Льві ремонт - це роботи в будь-якому стилі. При необхідності виконаємо перепланування і виправимо архітектурні недоліки.

Дизайн квартир має на увазі баланс краси і зручності. Творчі ідеї ми втілюємо в матеріальну форму. Дизайн квартири в усіх деталях ви побачите ще до моменту реалізації завдяки 3D-візуалізації інтер'єру. Планування, розстановка меблів, підбір матеріалів та декору - ми беремо на себе все до останнього штриха. Разом з вами ми створимо інтер'єр вашої мрії.

Дизайн інтер'єру будинків у Львові

Дизайн інтер'єру будинку - це індивідуальне планування з продуманою до дрібниць системою комунікацій і механізмів. За красивим і зручним інтер'єром ховаються складні планувальні рішення. Розміри приміщення, функціональні зони, розстановка меблів і розміщення обладнання - від нас не вислизне жодна деталь.

Дизайн будинку для нас - це ексклюзивність, функціональність і комфорт. Для дизайнера і архітектора ваші смаки і побажання завжди на першому місці. Ми збережемо єдність стилю і створимо гармонійний простір. Наш метод - це рішення найскладніших питань з наданням вибору клієнту.

Оформлення інтер'єру

8 причин замовити комплексну розробку проекту в нашій дизайн студії

Дизайн-студія Львів надає повний цикл послуг - від розробки дизайн-проекту до повного його втілення. Ви самі формуєте вартість майбутнього проекту - досить вибрати тариф та перелік робіт. Перетворюємо ваші ідеї в унікальні інтер'єри. Наша репутація - це позитивні відгуки клієнтів і багаторічне партнерство з авторитетними компаніями. У нас можна замовити дизайн інтер'єру в будь-якому стилі, будь то сучасний дизайн квартир або класичний дизайн будинку. Дизайн-студія Львів знайде для кожного клієнта ідеальне поєднання оригінальності, інновацій та комфорту.

 1. Команда професіоналів

Студія Львів об'єднує дизайнерів інтер'єру, візуалізаторів і будівельників. Для кожного з них пріоритетом є ваш проект. Проектування, узгодження перепланувань, виготовлення меблів, ремонт і обробка - ми пропонуємо комплексний сервіс. Тільки робота в команді дозволяє створити гарний і комфортний дизайн квартири або будинку.

 1. Креативний підхід

Головні складові успіху студії - талант, неординарність і вміння чути клієнта. Тому кожен наш проект унікальний. Ми створюємо оригінальні концепції, поєднуючи побажання замовника, технічні інновації і досвід дизайнера. Ми беремося за найскладніші проекти і гарантуємо результат на 100%.

 1. Гнучка цінова політика

Студія дизайну створює дизайн інтер'єру під будь-який бюджет. У нас можна замовити дизайн квартири або будинку від економ до преміум класу. Для клієнтів діє система знижок і бонусів. Ми підберемо для вас необхідний перелік робіт і тариф. Консультація та виїзд на об'єкт здійснюються безкоштовно.

 1. Фіксований термін

Коли ви замовляєте дизайн, ви хочете бути впевнені, що робота буде завершена в термін. Ми цінуємо ваш час. Дизайнери нашої студії суворо дотримуються графіка і розробляють проекти інтер'єру від півтора до двох з половиною місяців. Ви зможете без затримок розпочати ремонтні та оздоблювальні роботи по дизайн-проекту.

 1. Мінімальна передоплата

Для проектування дизайну інтер'єру квартир і будинків ви вносите тільки 20% передоплати. Сума, що залишилася ділиться на чотири рівні частини і вноситься поетапно. Якщо розробляється дизайн інтер'єру квартири, бару, ресторану і офісу, то перед початком робіт оплачується 1/3 від вартості всього проекту. Решта суми розбивається на два рівних платежі.

 1. Постійний розвиток

Безперервна освіта і практичний досвід дозволяють нам бути в курсі останніх тенденцій і успішно реалізовувати теоретичні знання на практиці. Для дизайнера інтер'єру важливо постійне самовдосконалення. Ми стежимо за появою на ринку нових матеріалів і проводимо зі співробітниками студії ознайомчі семінари.

 1. Робота по всій території України

Ви можете замовити дизайн інтер'єру будинку і квартир у Львові і не тільки. Ми надаємо послуги по всій Україні. Зверніться до нашої студії - ми приїдемо в будь-яку точку країни, виконаємо виміри і визначимося зі стильовим напрямком. Виїзд безкоштовно - всі витрати включені у вартість проекту.

 1. Ремонт «ПІД КЛЮЧ»

Дизайн-студія пропонує якісно реалізувати розроблений проект. Всі етапи ми виконуємо в суворій послідовності. Будівельники й обробники студії інтер'єру Львів в точності виконають найскладніший інженерний проект і уважно поставляться до всіх задумів дизайнерів інтер'єру.

Дизайн інтер'єру - це не просто красиві картинки

Дизайн вирішує два завдання - технічну і творчу. Технічне завдання - створити функціональний, грамотний інтер'єр в рамках запропонованого бюджету, творче - зробити простір затишним і красивим.

Дизайнер інтер'єру працює за технічним завданням замовника. Він шукає баланс між можливими варіантами втілення унікальної ідеї клієнта. В результаті повинен вийти такий же унікальний результат, який би втілював в собі всі побажання. У пріоритеті завжди вимоги замовника, обумовлені заздалегідь.

Якими знаннями повинен володіти дизайнер інтер'єру?

Працюючи над дизайном квартири або будинку, підрядник повинен врахувати безліч нюансів, щоб зробити проект реальним.

 • Для вирішення технічних завдань потрібні прикладні знання про правила ергономіки, розводці комунікацій, особливості та властивості різних матеріалів, а також знання актуальних законодавчих актів, що застосовуються в галузі будівництва.
 • Для вирішення естетичних завдань потрібен смак і почуття стилю, вміння розставити акценти, дотримати симетрію.
 • Для успішної взаємодії з замовником просто необхідні комунікабельність і неконфліктність.

Стадії створення дизайну інтер'єру

 1. Обмірні роботи.
 2. Приблизне планування квартири або будинку. На даному етапі замовнику пропонується від 4 до 6 варіантів планування, в яких по-різному розподілені функціональні зони і розміщена меблі. В результаті вибирається і затверджується 1 варіант планування, за яким ведеться вся подальша робота по дизайну квартири або дизайну будинку.
 3. Підбір меблів і 3D візуалізація приміщень. На цьому етапі підбираються меблі, матеріали, предмети інтер'єру, які погоджуються з замовником.
 4. Розробка повного пакету креслень.
 5. Реалізація запланованих робіт. Дизайн-студія може здійснювати авторський нагляд, координувати роботу всіх учасників реалізації дизайн-проекту.

Дизайн будинку і дизайн квартири: в чому різниця?

Принципова відмінність полягає в необхідності врахування додаткових факторів:

 • висоти стель (на мансардних поверхах);
 • другого світла;
 • типу сполучення між поверхами (сходи, підйомник для сервірування і ін.);
 • особливостей системи вентиляції, каналізації та опалення.

Від чого залежить ціна дизайну інтер'єру?

 1. Площа приміщення. Чим більше розмір приміщення, тим більший обсяг роботи виконує дизайнер.
 2. Склад дизайн-проекту. Стандартний дизайн-проект включає три основні складові: перелік планувальних рішень, 3D-візуалізацію інтер'єру та набір робочих креслень. Але його склад може змінюватися в залежності від обсягу і складності майбутніх робіт.

Як заощадити на розробці дизайну інтер'єру?

Щоб зменшити витрати на розробку дизайн-проекту, слід спочатку визначитися з вимогами до дизайну. Для цього достатньо заповнити типову анкету і підібрати фото-референс інтер'єрів і вподобаних дизайнерських рішень із зазначенням того, що саме вам сподобалося, а що ні.

При наявності достатньої бази референсів робота дизайнера істотно спрощується. Далі формується підбірка зображень з поясненнями і поліпшеннями, які дозволять на основі отриманої від клієнта інформації сформувати закінчену концепцію інтер'єру.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00