Ціни на венеціанську штукатурку (прайс-лист 2021)

Венеціанська штукатурка вже була відома за часів середньовіччя в Італії. Майстри використовували для додання інтер'єру приміщень багатою оздоблення стін. Зроблена за всіма правилами Венеціанська штукатурка буде служити кілька десятиліть, причому обробка буде здаватися суцільною мармуровою стіною з глибокої фактурою малюнка відполірованого воском. Кожна нова робота по нанесенню штукатурки - унікальна, тому що неможливо (та й нема чого) повторювати малюнки, немов сама природа робила їх.

Найменування робіт

Од.вим.

Ціна

Венеціанська штукатурка

м²

Від 470

Інструмент і матеріали для нанесення венеціанської штукатурки

Інструменти: терка, валик, шпатель, кельму, кельма, губка, ганчірки, ємність для розмішування, ємність для води, міксер-дриль, машинка для полірування.

Матеріали: віск, вода, колір, суміш, грунт.

Нанесення венеціанської штукатурки

  1. Підготовка поверхні, вирівнювання стін. Не будемо на цьому детально зупинятися, тому що це було описано раніше. Вирівнювання стін дуже важливо, навіть не починайте роботу, якщо у вас не вирівняні стіни. Нерівні поверхні відразу буде видно при висвітленні приміщення сонячними променями. Звичайно ж на робочій поверхні не повинно бути тріщин, вона повинна бути сухою і загрунтованной.
  2. Приготування суміші. Пам'ятайте, що колір і штукатурку потрібно купувати одного виробника, щоб при приготуванні суміші вони підійшли один одному. При виборі штукатурці є одне правило - чим дрібніше (менше) гранули штукатурки - тим краще вона буде виглядати. Розчин готують строго по інструкції, консистенція повинна бути - як сметана. Далі додають колір і роблять необхідний колір.
  3. Нанесення першого шару штукатурки. Цей шар повинен бути тонким - він і буде задавати наступний фон фактури малюнка. Для нанесення венеціанської штукатурки на невеликих ділянках краще використовувати шпатель, а на великих - кельму. Особливу увагу приділіть кутках, тому що нерівні кути будуть відразу «кидатися» в очі. Після висихання цього шару - поверхню, а також зовнішні кути необхідно обробити наждачним папером, теркою. Дайте просохнути першому шару - приблизно 8 годин.
  4. Нанесення другого шару штукатурки. Колір цього шару повинен відрізнятися від першого (повинен бути або темніше або світліше). Нанесення повинно відбуватися в різних напрямках, тобто кожний наступний мазок повинен мати відмінне напрямок від попереднього. Це дуже, важливо для майбутньої фактури малюнка. Далі переходимо до запрессовке другого шару матеріалу - це механічний процес ущільнення шару матеріалу. Запресовування виконується прі не висохлому шарі, кромкою кельми. Таким чином з'являється малюнок. Щоб не висох шар (запрессовка робиться при не висохлою штукатурці) - робіть запрессовку після 2-3 м кв. нанесення штукатурки.
  5. Шарів може бути багато. Для додання глибини малюнка може наноситися до 9-ї шарів (при великому бажанні їх може бути ще більше). Не забувайте, що чим більше шарів нанесено, тим більше часу необхідно для повного висихання венеціанської штукатурки. Наприклад якщо шарів - 9-ть, то просохнути такій кількості шарів необхідно приблизно 7 днів. Після нанесення останнього шару запрессовка. Потім полірується поверхню наждачним папером, теркою. Думаю, не треба пояснювати, що поверхня повинна бути ідеально рівною перед нанесенням фінішної обробки.
  6. Нанесення воску. Фінішним етапом венеціанської обробки є нанесення воску. Віск наноситься шпателем, причому перший мазок - безпосередньо завдає віск на стіну, а два наступних видаляють надлишки. Дуже важливо відразу видаляти надлишки воску, інакше після застигання при видаленні надлишок будуть з'являтися чорні плями, від які будуть псувати зовнішній вигляд малюнка.
  7. Полірування воску. Після засихання воску - необхідно його відполірувати. Пам'ятайте, якщо ви використовуєте електроінструмент - Не затримуйтесь довго на одному місці, тому що віск почне нагріватися, плавитися і «горіти», що зіпсує зовнішній вигляд фактури. Теж саме і під час полірування тряпочние матеріалами - не старайтеся на одному місці, краще поверніться кілька разів через час.

Замовляйте прямо зараз нанесення венеціанської штукатурки у Львові і області

Послуги з обробки й нанесення венеціанської штукатурки у Львові.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00