Ціни на укладку ламінату (прайс-лист 2021)

За роки роботи нашої компанії по укладці ламінату, скористалися люди не тільки зі Львова, а й з багатьох інших міст і сіл України. Ми робимо по-європейськи якісну роботу, але за доступними українськими цінами! Краща характеристика нашої роботи - це численні відгуки наших клієнтів. Ми гарантуємо якість роботи не тільки на словах, а й ділом.

Отже, якщо ви вирішили довірити роботи з укладання ламінату нам, то ми будемо раді бачити вас нашими клієнтами!

Найменування робіт

Од.вим.

Ціна за од.вим., грн.

Укладання ламінату

м.кв.

125

Установка плінтуса

м.п.

Від 65

Установка планки порогу

шт.

170

Підпил лиштви

шт.

безкоштовно

Підпил дверної коробки

шт.

безкоштовно

Демонтаж ламінату

м.кв.

55

Демонтаж плінтуса

м.п.

Від 15

Переваги ламінату над іншими матеріалами для укладання на пілогу:

  1. Відносно невелика ціна ламінату та роботи по його укладанню;
  2. Простота в укладанні ламінату;
  3. Естетичні якості ламінату;
  4. Можливість підібрати ламінат під керамічну плитку, під дерево, під метал, під шкіру, під камінь і ін .;
  5. Сучасний ламінат має наступний термін експлуатації (клас навантаження): клас 31 - в квартирі до 15 років; клас 32 - до 25 років; клас 33 - до 30 років; клас 34 - до 40 років. Якщо ламінат експлуатується в офісах (або подібних приміщеннях), то термін експлуатації в залежності від класу - ділиться на три (тобто клас 31 - в офісі приблизно 3 роки і так далі);
  6. Вологостійкість;
  7. Можливість укладати ламінат на старий лінолеум, паркет, ковролін (не бажана через ефект статичного розряду) і ін. - найголовніше, щоб поверхня була рівною. Рівна підлога в цьому випадку - нерівності не більше 3 мм на один погонний метр. Основа повинна бути сухою, чистою, рівною і обов'язково міцною;
  8. Стійкість до вицвітання.

Характеристики ламінату

  • прямокутні листи розміром по довжині до 1,3 м, по ширині до 0,4 м, товщиною до 0,02 м;
  • імітація матеріалу: керамічна плитка, дерево, метал, шкіра, камінь. Найпоширеніші розміри - 1,3х0,2х0,008 м;
  • клас навантаження: 21- 23, 31 - 34. Найпоширеніший - 32-й клас;
  • клас стійкості до стирання: АС3 - АС5;
  • колір.

Способи укладання ламінату:

  • палубний - припускає укладання ламінату паралельно одній зі стін, при цьому методі укладання ламінату можна використовувати кілька видів ламінату (з різною кольоровою гамою), проте не забувайте що характеристики таких ламінатів повинні бути однаковими і одного виробника;
  • діагональний - укладання ламінату під 45 градусів до однієї зі стін;
  • за способом з'єднання - замкова або клейова.

Підготовка до укладки ламінату

Починається все з підготовки підлоги під укладку ламінату і вибір самого ламінату. Необхідно також визначитися зі способом укладання ламінату, тому що при діагональному укладанні витрачається більша кількість матеріалу. Як підібрати необхідну кількість ламінату в залежності від способу укладання.

Розраховуйте, що при палубному укладанні ламінату - обрізки становитимуть приблизно 5 відсотків від площі підлоги (також необхідно враховувати фігуру вашого підлоги: прямокутник, трапеція, форма кутів, наявність ніш, виступів, порогів та ін.); при діагональному укладанні ламінату - 10 відсотків, а при укладанні ламінату візерунками (з малюнком) - 30 відсотків від площі підлоги. Напрямок укладання теж важливий: при укладанні ламінату в приміщеннях з віконними прорізами (кімнати, зал і ін.) Ламінат укладають паралельно стін у напрямку сонячних променів. При такому способі укладання ламінату - стики буде видно мінімально. Тобто укладання ламінату повинна бути перпендикулярно вікна (паралельно швам).

Правила укладки ламінату

  1. Підлога під укладку повинна бути рівною (нерівності не більше 3 мм на один погонний метр).
  2. Основа повинна бути сухою, чистою, рівною і обов'язково міцним.
  3. Допускається укладання ламінату на старий паркет, лінолеум, ковролін (на кавролін - небажане укладання через утворення статичної електрики).
  4. Для більшої міцності - стики слід робити в цегляному порядку (тобто як при укладанні стін з цегли).
  5. Не використовуйте ламінат для укладання в приміщеннях з підвищеною вологістю або частими витоками води (ванна кімната, туалет, кухня - не бажана), тому що покриття ламінату вологостійкість, а от внутрішня частина здатна вбирати вологу, що негативно відіб'ється на експлуатації ламінату.
  6. Ламінат повинен бути «плаваючим» тобто його не можна прикручувати шурупами або ще чим-небудь до підлоги (клей, цвяхи і т.п.).
  7. Зазор між стінами і ламінатом повинен бути 8-10 мм. Це необхідно для компенсації подовження ламінату; при збільшенні вологості і температури ламінату - він буде розширюватися (при змінах пори року змінюються параметри повітря в приміщеннях).
  8. Перед укладанням ламінат рекомендується вийняти їх з упаковки і залишити в приміщенні (в якому будуть проводитися роботи з укладання ламінату) на два - три дні, щоб дошки прогрілися (+ вологість) до кімнатної температури (температура повинна бути позитивною не менше 18 ° С і не більше 75% вологості - більш детально буде написано в інструкції до ламінату). Покласти ламінат слід не менше 1 м від стін, бажано в центрі кімнати.
  9. Укладання ламінату зазвичай починають з далекого лівого кута приміщення у напрямку світла.
  10. Перед початком монтажу рекомендується зробити малюнок майбутньої розкладки ламінату.
  11. Прибирання ламінату здійснюється при насухо вичавленою ганчірці!

Технологія укладання ламінату

Пол у нас вже вирівняний, тепер приступаємо до укладання утеплювача (спінений поліетилен, поролон). Весь відразу не варто покладати, тому що це буде заважати. Не забудьте цей шар завести на стіну 2-3 см (він потім закриється плінтусом) - від проникнення вологи. Іноді перед укладанням утеплювача укладають плівку для гідроізоляції. Далі приступаємо до укладання ламінату на підлогу. Розглянемо біс клейовий спосіб укладання (цей ламінат набув найбільшого поширення через свій легкості монтажу, міцності, нескладним ремонтом і т.п.). Ламінат вставляється в пази, прикладається планка до краб дощок і підбивається молотком щоб мінімізувати стики. Наступний шар зміщується на підлогу дошки - це забезпечує більш міцне зчеплення між панелями і рівномірно розподілене навантаження, однак допускається і зміщення в сторону на кілька десятків сантиметрів. Між стінами і панелями ламінату встановлюємо розпірки 8-10 мм (вище описав для чого). Якщо приміщення має великі розміри, то цей зазор повинен бути приблизно 1 мм на кожен погонний метр ламінату, проте враховуйте, що цей зазор повинен закритися плінтусом.

Після укладання ламінату - прибираємо розпірки і кріпимо плінтус до стіни (встановлюємо сполучні і «глухі» деталі плінтуса).

Наша організація професійно займається ремонтом і оздобленням приміщень, в тому числі і укладанням ламінату. Замовляйте у нас ці роботи і ви заощадите на кількості ламінату, допоможемо з вибором і доставкою ламінату.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00