Євроремонт квартир

євроремонт квартири під ключЦя назва стала звичним будівельних термінів з перебудовних часів, коли окремі підприємливі бригади будівельників організовували кооперативи по ремонту квартир. У конкурентній боротьбі і народилося це слово - «євроремонт», або все імпортне:

 • Оздоблювальні матеріали;
 • Будівельні суміші;
 • Скріплювальні вироби;
 • Металоконструкції - профілі, куточки;
 • ГКЛ - гіпсокартонні листи, покриття;
 • Сантехнічні вироби - раковини, унітази, фітінг;
 • Технології будівництва.

Маркетологи компанії вибирають будівельні матеріали європейських стандартів якості. Для євроремонту застосовуємо технології виробників обладнання. Наприклад, вирізаємо отвори, ніші, а також отвори в перекриттях установками алмазного свердління й різання. Така технологія робить межі зрізів рівними і гладкими, без відколів і тріщин, а отвори - точних розмірів. Переваги: ​​збільшується швидкість різання, знижується рівень шуму, немає пилу (робота з пилососом).

Євроремонт у Львові

євроремонт квартири у львові

«Львів ремонт» включає в євроремонт роботи зі змінами планування приміщень: збільшує площу сан вузла (ванна кімната, туалет, частина коридору), приєднує частину кімнати або балкон (лоджію) до кухні. Євроремонт без перепланувань відноситься до косметичного, але з особливими вимогами:

 • Суворого дотримання індивідуального проекту робіт.
 • Застосування будматеріалів преміум класу, які відповідають європейським стандартам якості.
 • Виконання ремонту досвідченими майстрами, озброєними новітніми технологіями та інструментами.

Запропонуємо кілька варіантів і стилів оформлення інтер'єру;Житловий фонд Львова представлений квартирами, побудованими за типовими проектами. Маємо досвід роботи на подібних об'єктах. Є готові проекти євроремонту. Перед початком робіт дизайнери компанії запропонують клієнтові ескізи з видами майбутньої обробки житла, внесуть поправки з урахуванням його побажань.

 • Визначимо місце для вбудовування шаф, побутової техніки, обладнання;
 • Розділимо приміщення на зони роботи і відпочинку;
 • Визначимо місця установки розеток, вимикачів, іншого електрообладнання;
 • Якщо знадобиться перепланування, надамо план.

Важливо: на деякі види перепланувань потрібні узгодження. Вам не доведеться турбуватися з приводу документації, якщо замовите євроремонт у нас.

євроремонтЧасто замовники просять включити до кошторису роботи по заміні електропроводки, звукоізоляції приміщень, внутрішнього, зовнішнього утеплення. Звукоізоляцію стелі робимо підвісними системами: монтуємо з профілів стельову обрешітку, закладаємо ізоляційний матеріал, зашиваємо гіпсокартонними листами (ГКЛ), або монтуємо навісну стелю. На цьому етапі робимо приховану електропроводку, вбудовуємо світильники. Така технологія можлива і для стін.

З появою фарб: акрилових, латексних ПВА, - замовники часто роблять вибір на їхню користь. Потрібен досвід, щоб підготувати під фарбування поверхню: вирівнюємо її декількома шарами шпаклівки, проблемні місця проклеюємо армуючою сіткою, шліфуємо, грунтуємо і лише потім фарбуємо. Захочете освіжити кімнату - просто нанесіть нову фарбу, і приміщення перетвориться в зовсім інше. Цей тип фарб нешкідливий, не пахне після висихання.

Ціни на євроремонт квартири у Львові

Клієнта в першу чергу цікавить: - як зробити євроремонт недорого? Цього можна домогтися, якщо скоротити фінансові витрати на закупівлю будматеріалів, обладнання та вартості праці майстрів. За цими позиціями ми маємо знижки. Працюємо з виробником безпосередньо за цінами постачальника. Середня ціна євроремонту залежить від типу ремонту: косметичний від 2500 за кв. м., Капітальний від 3500 гривень і дизайнерський від 5000 гривень. Це тільки оплата праці майстрів по нижній шкалі середніх Львівських цін. В нашій компанії вартість робіт нижче середньої на 8-12%.

Вид робіт

Ціна (грн/м2)

Демонтаж стяжки підлоги до 3 см

 80

 

Очищення стін від шпаклівки

 70

Наливна підлога

 130

Шпаклівка стін під фарбування, ошкурювання

 210

Вирівнювання стін гіпсокартоном (поклейка)

 145

Монтаж ламінату на клей

 125-250

Декоративна штукатурка (ціна від)

 230

Фарбування стін

 80

Монтаж натяжної стелі

260

Встановлення радіатора без заміни

 750

Кошторисник на місці визначить стан квартири і разом з замовником приймуть рішення: який ремонт потрібен і у скільки це обійдеться в грошовому відношенні. Знайдемо прийнятні варіанти для Вас.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00