Євроремонт квартир

євроремонт квартири під ключЦя назва стала звичним будівельних термінів з перебудовних часів, коли окремі підприємливі бригади будівельників організовували кооперативи по ремонту квартир. У конкурентній боротьбі і народилося це слово - «євроремонт», або все імпортне:

 • Оздоблювальні матеріали;
 • Будівельні суміші;
 • Скріплювальні вироби;
 • Металоконструкції - профілі, куточки;
 • ГКЛ - гіпсокартонні листи, покриття;
 • Сантехнічні вироби - раковини, унітази, фітінг;
 • Технології будівництва.

Маркетологи компанії вибирають будівельні матеріали європейських стандартів якості. Для євроремонту застосовуємо технології виробників обладнання. Наприклад, вирізаємо отвори, ніші, а також отвори в перекриттях установками алмазного свердління й різання. Така технологія робить межі зрізів рівними і гладкими, без відколів і тріщин, а отвори - точних розмірів. Переваги: ​​збільшується швидкість різання, знижується рівень шуму, немає пилу (робота з пилососом).

Євроремонт у Львові

євроремонт квартири у львові

«Львів ремонт» включає в євроремонт роботи зі змінами планування приміщень: збільшує площу сан вузла (ванна кімната, туалет, частина коридору), приєднує частину кімнати або балкон (лоджію) до кухні. Євроремонт без перепланувань відноситься до косметичного, але з особливими вимогами:

 • Суворого дотримання індивідуального проекту робіт.
 • Застосування будматеріалів преміум класу, які відповідають європейським стандартам якості.
 • Виконання ремонту досвідченими майстрами, озброєними новітніми технологіями та інструментами.

Запропонуємо кілька варіантів і стилів оформлення інтер'єру;Житловий фонд Львова представлений квартирами, побудованими за типовими проектами. Маємо досвід роботи на подібних об'єктах. Є готові проекти євроремонту. Перед початком робіт дизайнери компанії запропонують клієнтові ескізи з видами майбутньої обробки житла, внесуть поправки з урахуванням його побажань.

 • Визначимо місце для вбудовування шаф, побутової техніки, обладнання;
 • Розділимо приміщення на зони роботи і відпочинку;
 • Визначимо місця установки розеток, вимикачів, іншого електрообладнання;
 • Якщо знадобиться перепланування, надамо план.

Важливо: на деякі види перепланувань потрібні узгодження. Вам не доведеться турбуватися з приводу документації, якщо замовите євроремонт у нас.

євроремонтЧасто замовники просять включити до кошторису роботи по заміні електропроводки, звукоізоляції приміщень, внутрішнього, зовнішнього утеплення. Звукоізоляцію стелі робимо підвісними системами: монтуємо з профілів стельову обрешітку, закладаємо ізоляційний матеріал, зашиваємо гіпсокартонними листами (ГКЛ), або монтуємо навісну стелю. На цьому етапі робимо приховану електропроводку, вбудовуємо світильники. Така технологія можлива і для стін.

З появою фарб: акрилових, латексних ПВА, - замовники часто роблять вибір на їхню користь. Потрібен досвід, щоб підготувати під фарбування поверхню: вирівнюємо її декількома шарами шпаклівки, проблемні місця проклеюємо армуючою сіткою, шліфуємо, грунтуємо і лише потім фарбуємо. Захочете освіжити кімнату - просто нанесіть нову фарбу, і приміщення перетвориться в зовсім інше. Цей тип фарб нешкідливий, не пахне після висихання.

Ціни на євроремонт квартири у Львові

Клієнта в першу чергу цікавить: - як зробити євроремонт недорого? Цього можна домогтися, якщо скоротити фінансові витрати на закупівлю будматеріалів, обладнання та вартості праці майстрів. За цими позиціями ми маємо знижки. Працюємо з виробником безпосередньо за цінами постачальника. Середня ціна євроремонту залежить від типу ремонту: косметичний від 2500 за кв. м., Капітальний від 3500 гривень і дизайнерський від 5000 гривень. Це тільки оплата праці майстрів по нижній шкалі середніх Львівських цін. В нашій компанії вартість робіт нижче середньої на 8-12%.

Вид робіт

Ціна (грн/м2)

Демонтаж стяжки підлоги до 3 см

 

Очищення стін від шпаклівки

 

Наливна підлога

 

Шпаклівка стін під фарбування, ошкурювання

 

Вирівнювання стін гіпсокартоном

 

Монтаж ламінату на клей

 

Декоративна штукатурка

 

Фарбування стін

 

Монтаж натяжної стелі

 

Встановлення радіатора без заміни

 

Кошторисник на місці визначить стан квартири і разом з замовником приймуть рішення: який ремонт потрібен і у скільки це обійдеться в грошовому відношенні. Знайдемо прийнятні варіанти для Вас.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Зелена 12
Офіс працює з 09:00 до 18:00,
Без вихідних