Ціни на гіпсокартонні роботи (прайс-лист 2020)

Широке застосування гіпсокартонних листів в будівельній сфері дозволяє швидко обладнати підвісні конструкції, виконувати облицювання або монтувати міжкімнатні перегородки. Даний повністю екологічний матеріал допускається до установки навіть в дитячих кімнатах.

Технічні характеристики матеріалу

Будівельники і дизайнери використовують ГКЛ листи для внутрішньої обробки приміщень. Обов'язково враховуються властивості і технічні характеристики листів.

Плити зі стандартним складом застосовуються в інтер'єрних роботах. При цьому контролюються показники вологості.

Використання композиту з ламінованої поверхнею дозволяє виконувати гіпсокартонні роботи в будь-яких кімнатах і приміщеннях. Ось чому в санвузлах, ванних кімнатах і кухонних приміщеннях рекомендується встановлювати ЛГКЛ. Матеріал відрізняється мінімальним відсотком водопоглинання і просочений спеціальними речовинами, стійкими до утворення цвілі або грибків.

Гіпсокартон з підвищеною вогнестійкістю застосовується для посилення захисних функцій квартир або будинків і запобігання нещасним випадкам при ризики загорянь.

Фахівці з «Львів Ремонт» вибирають тільки зарекомендували себе з позитивного боку гіпсокартонні листи вітчизняних і зарубіжних торгових марок. Майстри гарантують високу якість виконуваних робіт, мають справу тільки з перевіреними часом матеріалами і користуються надійним інструментом.

Види робіт з ГКЛ

Для облицювання стін, спорудження перегородок, ніш або полиць використовується гіпсокартон товщиною в 12,5 мм. Плити мають підвищені тепло- і шумоізоляційні властивості. З метою посилення конструкцій роботи виконуються в 2 шари. Також виключається необхідність вирівнювання і штукатурення поверхонь. У відремонтованих кімнатах нормалізується мікроклімат і температурні показники.

Споруджувати криволінійні конструкції прорізів, декоративних арок або колон дозволяють арочні ГКЛ. За технологією такі листи товщиною в 0,65 см змочують і надають їм необхідну форму.

Вирівняти стелю або облаштувати підвісну конструкцію дозволять листи відповідного типу. Товщина композиту становить 0,95 см і відрізняється невеликою вагою. Матеріал легко кріпиться на алюмінієвий профільний каркас без необхідності посилення підстави. Тому в кошторисах не збільшиться вартість монтажу гіпсокартону, що буде повністю відповідати бюджету ремонту.

Також майстри монтують укоси для прорізів дверного або віконного типу. Робота виконується з установкою каркаса або безкаркасним способом.

Переваги гіпсокартонних плит

При роботі з ГКЛ-матеріалом поверхні виходять рівними, що виключає етап штукатурення «мокрими» складами. Це значно прискорює ремонт в приміщенні.

Волокниста структура екологічних плит відмінно пропускає повітря, що дозволяє готовим стінам «дихати». На таких поверхнях не утворюється цвіль за умови нормалізації показників вологості.

Плити є відмінною «ширмою» для інженерних комунікацій.

Вартість гіпсокартонних робіт

Доступні ціни на гіпсокартонні роботи і консультації досвідчених фахівців РемОК дозволять правильно вибрати будівельний матеріал і зробити ремонт з максимальною вигодою і економією.

ПослугаОдиниця виміруЦіна, у.е.
Монтаж перегородок з ГКЛ з шумоізоляцією в 2 шари м2 12
Зашивка стін ГКЛ на металокаркас в 1 шар м2 6
Зашивка стін ГКЛ на металокаркас в 2 шари м2 9
Монтаж ГКЛ на клей м2 6
Монтаж укосу віконного / дверного з ГКЛ м.п. 6
Монтаж складних конструкцій із ГКЛ м.п. дог.
Монтаж стелі з ГКЛ в один рівень м2 8
Монтаж стелі з ГКЛ в два рівня м2 12
РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Зелена 12
Офіс працює з 09:00 до 18:00,
Без вихідних