Ціни на ремонт квартир (2021 рік)

Одне з важливих переваг компанії Львів ремонт - прозора вартість на ремонт квартир у Львові (Україна). До договору додається детальний кошторис, в якому описано, скільки і за що саме платить клієнт. Фахівці компанії Львів ремонт складуть кошторис таким чином, щоб у вас склалося чітке розуміння вартості майбутнього ремонту.

Щоб точно озвучити, скільки коштує ремонт, до вас приїде замірник-технолог. Він оцінить стан житла, підрахує вартість підготовчих робіт, вибере разом з вами будівельні та оздоблювальні матеріали. Після цього ви будете точно знати вартість ремонту кожного кв м. Послуга з оцінки ремонту безкоштовна.

Ціни за метр ремонту у Львові можуть сильно відрізнятися. Багато компаній вводять клієнтів в оману, коли озвучують вартість, не відвідавши квартиру і не зробивши розрахунки. Це вагомий привід, щоб засумніватися в їх компетенції. Якщо ви підпишете договір, не підкріплений кошторисом, то ризикуєте заплатити набагато більше, ніж очікували.

Вартість ремонту з матеріалами у Львові

У таблиці представлена ​​середня вартість матеріалів в компанії Львів ремонт з розрахунку на квадратний метр.

Вартість матеріалів в грн. за м2

 

Чорнові матеріали (грн/м2) Чистові матеріали (грн/м2)

Косметичний ремонт

від 800

від 2800

Капітальний ремонт

від 2300

від 2800

Євроремонт

від 2800

від 3700

Дизайнерський ремонт

від 3200

від 4200

Вартість робіт без матеріалів (середня вартість ремонту)

Косметичний ремонт

При підрахунку вартості косметичного ремонту квартири у Львові, ціна за квадратний метр починається від 2200 гривень за 1 кв м. Це роботи по оновленню приміщення, без капітального перепланування: поклейка шпалер, фарбування стін або стелі, нанесення оздоблювальних матеріалів.

Капітальний ремонт

Фахівці компанії Львів ремонт виконають для вас капітальний ремонт квартир у Львові, ціна за квадратний метр - від 4200 гривень. Капітальний ремонт включає в себе перенесення стін, перепланування приміщення, розробку нової схеми підключення інженерних комунікацій (водопроводу, опалення, електромереж і т.д.)

Євроремонт

При замовленні євро ремонту в квартирі, ціни за метр від 5000 гривень. Євроремонт має на увазі використання сучасних та якісних матеріалів і дотримання європейських стандартів якості.

Дизайнерський ремонт

Середня ціна ексклюзивного ремонту - від 6000 гривень за 1 м². Ексклюзивний ремонт втілить в життя всі ваші мрії про комфортне і зручне житло. Це буде квартира, максимально пристосована під ваш стиль життя і звички. Вашій оселі після ексклюзивного ремонту в пору з'явитися на обкладинці модного журналу про ідеальний інтер'єр.

Дизайн проект

Дизайн-проект допоможе вам побачити оздоблення квартири, інтер'єр і розстановку меблів ще до ремонту. Дизайн-проект втілює в собі всі ваші ідеї і побажання. Для квартир площею понад 50 м² розробка дизайн-проекту безкоштовна. Якщо площа вашої квартири менше, то розцінки на роботи - 600 гривень за квадратний метр

Довірте ремонт професіоналам

Якщо підсумкові розцінки на ремонт здадуться вам високими, то наші фахівці підкажуть, як зробити "економ ремонт" без втрати якості. Десь можна підібрати матеріали подешевше, або ви можете самостійно організувати доставку будматеріалів, не звертаючись до фахівців. В такому випадку вартість робіт стане нижче.

Залиште про ремонт тільки приємні спогади - заповніть заявку та чекайте візиту фахівця з оцінки!

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00