Ціни на декоративну штукатурку (прайс-лист 2021)

Декоративна штукатурка у Львові застосовується не тільки для обробки фасадів будівель, але і прекрасним чином підходить для оформлення інтер'єру. Вона дозволяє зробити внутрішнє оздоблення приміщення дійсно стильним і оригінальним. Цей матеріал володіє високою зносостійкістю, може багаторазово фарбуватися і не боїться механічного впливу, що робить його більш привабливим при проведенні ремонту, ніж застосування шпалер.

Вид робіт

Ціна за 1 м2, грн.

Вартість матеріалу, грн.

Ціна декоративної штукатурки «під ключ», грн.

Покриття під шовк

от 160

от 140

Від 340

Покриття під пісок

от 180

от 120

Від 360

Покриття під камінь

от 200

от 220

Від 470

Венеціанська штукатурка

от 250

от 200

Від 470

Мікроцемент

от 250

от 270

Від 530

Покриття імітує цегляну кладку

от 300

от 100

Від 450

Марсельський віск

от 200

от 250

Від 380

Декоративна штукатурка у Львові

Чому варто звернутися до фахівців? Приміщення, оформлене за допомогою декоративної штукатурки, зберігає свою привабливість дуже довго. Наступний косметичний ремонт може знадобитися хіба що при бажанні змінити інтер'єр, ніж для виправлення виявляються дефектів. Наша компанія пропонує послуги по обробці декоративною штукатуркою під ключ. Ми візьмемо на себе всі турботи по підготовці різних поверхонь, декорування та доставці матеріалів. Звертайтеся, ми втілимо вашу мрію в реальність!

Щоб працювати з декоративними штукатурками, необхідно не тільки володіти шпателем, а й мати талант художника. У нас працюють творчі особистості, здатні перетворювати звичайні на вигляд штукатурні суміші в шедеври. Навіть найякісніша і дорога штукатурка при нанесенні дилетантом буде виглядати непрезентабельно і навіть відштовхуюче. У зв'язку з цим при виборі хорошого матеріалу не варто звертатися до дилетантів або намагатися нанести його самостійно, адже зіпсувати штукатурку легко, а виправити помилку можна тільки шляхом зіскоблювання її зі стін або нанесенням другого шару. У будь-якому випадку, початкові витрати на покупку матеріалів повернути не вдасться.

Нанесення декоративної штукатурки

Варто зазначити, що нанесення декоративної штукатурки відрізняється від звичайного вирівнювання стін і шпаклювання. Для роботи з таким матеріалом необхідно майстерність. У зв'язку з цим не варто намагатися самостійно декорувати стіни, оскільки домогтися бажаного результату своїми силами без відповідного досвіду навряд чи вийде.

У нас працюють досвідчені майстри, які можуть реалізувати будь-яку вашу ідею. Ми наносимо будь-які види штукатурок:

 • гладка венеціанська;
 • вельвет;
 • марсельський віск;
 • травертин під камінь і ін.

Наші майстри можуть перетворити ввірене в наше розпорядження приміщення в затишний і красивий куточок, який викличе захоплення мешканців і гостей. Ми зможемо домогтися на стінах будь-якого ефекту, який буде потрібно при дизайні інтер'єру. Це може бути шовк, оксамит, пластівці, пісок, камінь, деревина або іржа. Існуючі варіації штукатурок дозволяють підбирати ідеальне рішення під будь-який стиль оформлення інтер'єру. Існує маса варіантів ремонту в класичному напрямку, а також в стилі лофт, мінімалізм, кантрі та ін. Декоративна штукатурка має десятки рельєфів, тому ідеальне рішення можна підібрати під будь-який інтер'єр.

Що ми пропонуємо

Нанесення декоративної штукатурки у Львові майстрами нашої компанії - це не просто оздоблення, а розробка оптимальної концепції для окремо взятого приміщення. У нас працюють професійні дизайнери, які підберуть відповідне рішення для кожного клієнта. Вибираючи наші послуги, ви отримуєте:

 • дизайнерську допомогу;
 • ідеальну підготовку стін;
 • декорування;
 • фарбування;
 • прибирання;
 • вивіз сміття;
 • гарантію якості.

Кожен наш майстер по декоративній штукатурці неодноразово доводив на практиці свою компетентність в роботі з настільки специфічними матеріалами. Завдяки цьому ми можемо гарантувати клієнтам, що зроблена обробка збережеться протягом багатьох років без необхідності повторного ремонту. Ми беремо на себе всі підготовчі етапи, починаючи від закладення тріщин в стінах, і закінчуючи їх вирівнюванням.

Перед тим як використовувати декоративну штукатурку, яка є порівняно дорогим матеріалом, варто попередньо ідеально вирівняти стіну з застосуванням більш дешевих сумішей. Це дозволить мінімізувати витрату штукатурки, що знизить загальну вартість ремонту. Ми завжди працюємо в інтересах клієнтів і робимо все можливе, щоб уникнути невиправданих витрат на покупку матеріалів.

Допомога в підборі матеріалів

Наш дизайнер відвідає з Вами салон декоративної штукатурки і допоможе зупинити свій вибір на оптимальному матеріалі. У продажу пропонується великий вибір сумішей від десятків виробників, тому без сторонньої допомоги визначитися буває досить складно.

Ми на власному досвіді випробували наявний у продажу асортимент, тому знаємо про переваги і недоліки кожного з них. Звернувшись до нас, Ви зможете придбати дійсно високоякісну декоративну штукатурку, яка буде повністю відповідати заявленим виробником характеристикам.

Від чого залежить вартість декоративної штукатурки?

Якщо вас цікавить декоративна штукатурка, ціни у Львові, а також Ви хочете отримати відповіді на будь-які додаткові питання, зв'яжіться з нашим менеджером. Ми надаємо безкоштовну консультацію і будемо раді допомогти. При розрахунку вартості в розрахунок беруться наступні фактори:

 • площа поверхні;
 • вид штукатурки;
 • первісний стан поверхні;
 • кількість шарів;
 • складності створюваного рельєфу;
 • додаткове фарбування.

Що стосується кількості нанесених шарів, то для більшості матеріалів допускається використання від 1 до 20. Все залежить від фактури, яку необхідно досягти, а також початкового стану декоруємої поверхні.

Ми можемо зробити декоративну штукатурку, ціна на яку найвигідніша, тому з нашими послугами Ваш ремонт обійдеться мінімальними витратами. Наші клієнти отримають гарантію якості і повний спектр додаткових послуг. Ми готові взяти на себе всі організаційні моменти. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті, і ми надішлемо фахівця для точного визначення вартості та термінів роботи! Наші фахівці діють швидко і акуратно, тому новий інтер'єр не залишить себе довго чекати.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00