Комплексний ремонт квартир

комплексний ремонт квартири під ключ

Комплексний ремонт квартир - це чудова можливість повноцінного перетворення будь-якого приміщення. Процедура часто буває просто незамінною. У певний момент в квартирі може почати все ламатися і руйнуватися. А ось в інших ситуаціях, у власника приміщення просто виникає бажання щось змінити навколо. Тому без ремонтних робіт тут не обійтися.

Іноді відбувається і так, що багато людей починають відкладати ремонт на деякий час в зв'язку з тим, що він потребує присутності педантичного відносини. Всього цього можна уникнути. Досить звернутися до кваліфікованих і досвідчених майстрів.

Комплексний ремонт квартир - це особливий різновид будівельної послуги. Процедура полягає не тільки в зовнішньому перетворенні приміщення, а й стосується прихованих інженерних систем. Завдяки цьому є можливість не просто поліпшення зовнішнього вигляду квартири, а й модернізації всередині.

Спочатку послугою рекомендується скористатися тим людям, які є власниками приміщень:

 1. З занадто поганою звукоізоляцією.
 2. Значною втратою тепла.
 3. Зі старою системою водопостачання.
 4. З застарілої каналізацією або опаленням.

Додатково капітальна переробка вважається незамінним заходом і тоді, коли є бажання здійснення значного перепланування приміщення. Наприклад, можна зробити з декількох кімнат одну, або навпаки.

Капітальний ремонт - це трудомістка і тривала процедура. Хоча при використанні допомоги професійних фахівців, весь процес можна в значній мірі прискорити. Також завдяки цьому є можливість заощадити і власні сили.

Спеціалізована компанія пропонує скористатися послугами з комплексного ремонту квартир в будь-який потрібний час. Майстрами застосовуються тільки останні і вдосконалені розробки в такому напрямку, як будівництво. Робота ведеться з усіма без винятку квартирами. Вони можуть знаходитися навіть в найбільш занедбаному стані.

Терміни виконання робіт:

Обєкт

Эконом ремонт

Капітальний ремонт

Євроремонт

Элітний ремонт

1 кімнатна квартира (36 - 50 кв.м.)

10 - 15 днів

30 - 45 днів

45 - 60 днів

від 75 днів

2 кімнатна квартира (45 - 65 кв.м.)

30-45 днів

45-60 днів

45-60 днів

55-75 днів

3 кімнатна квартира (65 - 90 кв.м.)

45-60 днів

75-90 днів

75-90 днів

75-90 днів

4 кімнатна квартира (85 - 120 кв.м.)

60-75 днів

90-120 днів

90-120 днів

90-120 днів

Таунхаус (120 - 200 кв.м.)

від 75 днів

від 120 днів

від 120 днів

від 120 днів

Котедж (200 - 500 кв.м.)

від 75 днів

від 120 днів

від 120 днів

від 120 днів

Компанією надаються всі існуючі різновиди послуг в цьому напрямку. Сюди варто віднести, як створення індивідуального дизайн-проекту, так і фінішне оформлення приміщення. У будь-якій ситуації, в обов'язковому порядку фахівцями дотримуються всі етапи роботи.

комплексний ремонт квартири у льові

План робіт майстрами визначається після того, як ретельно буде оглянутий сам об'єкт. Також не обходиться тут і без проведення відповідних замірів. Необхідно розуміти, що з таким завданням найкраще впорається тільки досвідчений фахівець. Завдяки цьому є можливість позбутися від непотрібної і додаткової витрати коштів.

Після оцінки і вимірів за роботу беруться дизайнери, а також архітектори. Тут обов'язково будуть враховані і всі існуючі побажання замовника. Надалі складається кошторис і доставляються на об'єкт всі потрібні будівельні матеріали.

Наша компанія готова взяти всі організаційні питання повністю на власні плечі. У штаті тільки високопрофесійна бригада, яка впорається з будь-якими навіть найбільш складними завданнями. Організація має фахівців різноманітного профілю.

У будь-якій ситуації, комплексний ремонт полягає у виконанні наступних етапів роботи:

 1. Демонтаж всіх застарілих і абсолютно непотрібних елементів.
 2. Перепланування потрібних кімнат.
 3. Виконання різноманітних чорнових робіт.
 4. Штроблення і розводка інженерних систем.
 5. Оздоблення повністю всіх поверхонь.
 6. Монтажні роботи.
 7. Підключення різноманітного обладнання.
 8. Сучасне інтер'єрне оформлення.

Сучасні власники квартир, часто відкладають виконання ремонтних робіт в зв'язку з дуже великою вартістю послуг. Насправді, коли звернутися до перевірених професіоналів і зробити правильні розрахунки, тоді все завдання можна вирішити за цілком привабливою вартості.

Наша компанія пропонує скористатися послугами на максимально привабливих умовах. В обов'язковому порядку гарантується, як найвища якість виконуваної роботи, так і доступна вартість. Про завищену ціну можна забути назавжди.

Професійні фахівці дозволяють забути про розчарування, зайві витрати, а також про тривалий пошук. Вони зроблять все на найвищому рівні, незалежно від складності самої ситуації.

Вартість комплексного ремонту

Вид ремонту

Вартість робіт за кв.м. грн.

Вартість чорнових матеріалів за кв.м., грн.

Вартість оздоблювальних матеріалів

Эконом ремонт

1500

500

на вибір замовника

Капітальний ремонт

2000

1000

на вибір замовника

Євроремонт

2500

1500

на вибір замовника

Дизайнерський ремонт

4000

2000

на вибір замовника

Элітний ремонт

4500

2000

на вибір замовника

Чому варто замовити комплексний ремонт квартир у професіоналів?

комплексний ремонт львівКомплексний ремонт квартир від спеціалізованої компанії - це саме вигідне рішення. Звернення до професіоналів має численні переваги. І спочатку тут варто відзначити наступні незаперечні переваги:

 1. Можливість вирішення будь-якої задачі.
 2. Індивідуальний підхід до всіх без винятку клієнтів.
 3. Облік всіх побажань замовника.
 4. Розробка індивідуального дизайн-проекту.
 5. Гарантія на всю виконану роботу.

Необхідне проведення комплексного ремонту? Тоді професійні майстри зможуть виявитися чудовими помічниками!

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00