Калькулятор вартості ремонту

Створена сторінка на нашому сайті допоможе вам, нашим клієнтам, самостійно зробити розрахунок вартості ремонту квартири онлайн як в комплексі, так і окремо по передбачуваних оздоблювальним та ремонтних робіт, які планується виконувати у квартирі. Завдяки такому калькулятору Ви зможете в короткий термін порахувати, у скільки обійдеться капітальний, косметичний або євроремонт. Важливо пам'ятати, що для отримання адекватних даних, потрібно вказувати реальні параметри приміщень в квартирі або будинку.

Детальніше з нашими цінами Ви можете ознайомитися в розділі Ціни

Для чого може знадобитися онлайн калькулятор?

  1. Коли потрібно вирішити в яких ситуаціях можна зробити ремонт самостійно, а в яких довіритися професіоналам компанії «Львів ремонт».
  2. Вирішивши довірити ремонт професіоналам, потрібно заздалегідь знати, на яку суму розраховувати.
  3. Якщо вирішили провести порівняльний аналіз між послугами кількох будівельно-ремонтних організацій.

Хотілося б відзначити, що ціна не повинна бути впливає фактом на вибір підрядника. Є деякі важливі чинники, які повинні впливати на прийняття рішення щодо вибору бригади майстрів для ремонту квартири під ключ, оздоблювальних робіт, перебудови в приміщеннях: досвід роботи, кваліфікація майстрів, які використовуються матеріали і ін.

Інструкція по користуванню калькулятором

Отже, плануючи ремонт або обробку в деяких кімнатах, скористайтеся калькулятором розрахунку ремонту квартири на 2016 рік. Відведені поля заповніть певними параметрами, після чого можна з легкістю дізнатися, на яку приблизну суму потрібно розраховувати, збираючись робити ремонт. Отже, як діє калькулятор?

  • Вибирають вид приміщення;
  • Вказують площа в м2;
  • Відзначають, які фінішні роботи необхідно провести по стінах, підлозі, стелі;
  • Вказувати державний додаткові послуги: розробка дизайн-проекту, установка вікон або дверей, роботи в санвузлі.

Після цього натискають кнопку «Порахувати» і програма зможе розрахувати вартість ремонту в квартирі, з урахуванням всього комплексу послуг.

Наша компанія «Львів ремонт» працюючи на ринку ремонтно-оздоблювальних робіт ось уже понад 10 років, пропонує свої послуги в Москві і Підмосков'ї. Калькулятор на сайті також дозволяє провести розрахунок кошторису ремонту квартири в Москві та інших містах Новомосковського округу. Кошторис - докладний розрахунковий лист, в якому вказується кількість потрібних матеріалів і витрати на оплату роботи майстрам. Отримані дані допоможуть вирішити питання: робити замовлення на ремонт квартири в нашій компанії або спробувати його здійснити своїми силами.

Яким чином формується ціна на послуги з ремонту

Калькулятор ціни на ремонт квартири враховує такі фактори:

  1. Обсяги приміщення (його площа). У кошторисі вказано ціну за 1 метр квадратний.
  2. Необхідність виконання перепланування.

Важливо відзначити, що в будь-якому випадку онлайн калькулятор зможе порахувати лише приблизну суму, необхідну для проведення капітального або косметичного ремонту.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00