Капітальний ремонт квартир

капітальний ремонт квартири під ключПрофесійно зроблений капітальний ремонт квартири здатний перетворити простір в кімнатах і підсобних приміщеннях, замінити зношені елементи інтер'єру, електропроводки, інженерних комунікацій. Процес складний, трудомісткий, витратний. Крім матеріальних витрат, виникають складнощі у виборі виконавця робіт. Послуги ремонту квартир вибирають виходячи з розцінок і швидкості. Ми отримуємо щомісяця 350 звернень, більшість - за рекомендацією колишніх клієнтів.

Ми пропонуємо:

  • Ціни нижчі за середні на 8-12% по Львову та області;
  • Фіксований кошторис;
  • Стислі терміни;
  • Будівельні матеріали від виробників, знижки від 10 до 40%;
  • Майстри з Украъни з досвідом роботи від 5 років, озброєні знаннями про сучасні технології і професійним інструментом;
  • 4 рівня контролю на кожному етапі робіт;
  • Дотримання вимог ГОСТ. Всі працівники допущені до будівельних робіт.

Перелік робіт входить до кошторису. Квартирам зі зносом і дефектами стін, стель, підлог, сантехнічного обладнання необхідні послуги з капітального ремонту. Він затребуваний і в нових будинках з чорновою або будівельною обробкою, яка не завжди влаштовує власників: непоказні шпалери, нерівні стіни, проблеми з електропроводкою і сантехнікою, питання до звукоізоляції та утеплення стін, стелі, балкона.

Ціни на капітальний ремонт квартир у Львові та області

Власників квартир цікавить вартість капітального ремонту. Саме відповісти на це питання неможливо. Виходячи з багаторічного досвіду, капітальний ремонт обходиться в середньому в 2500 грн. за кв. м, косметичний вийде дешевше - від 1500 грн. Ціни варіюються в більшу або меншу сторону в залежності від конкретних умов.

Перед початком ремонту замірник складає кошторис, вносить в неї докладний перелік виконуваних робіт, витрати по кожному пункту. З безлічі варіантів вибираємо прийнятні. Клієнт має право вносити зміни до кошторису, побажання будуть враховані. Міняємо ціну тільки в тому випадку, якщо замовник під час робіт вирішить додати або прибрати певні пункти.

Вид робіт

Ціна (грн/м2)

Демонтаж стяжки підлоги до 3 см

 80

 

Очищення стін від шпаклівки

 70

Наливна підлога

 130

Шпаклівка стін під фарбування, ошкурювання

 210

Вирівнювання стін гіпсокартоном (поклейка)

 145

Монтаж ламінату на клей

 125-250

Декоративна штукатурка (ціна від)

 230

Фарбування стін

 80

Монтаж натяжної стелі

260

Встановлення радіатора без заміни

 750

Етапи капітального ремонту

  1. капітальний ремонт квартири у львовіПідготовчі роботи: вирішуємо питання щодо звільнення квартири від меблів, демонтуємо непридатні елементи будівництва та інженерних систем: електрики, сантехніки, опалення, покриття стін, підлоги, стелі. Знімаємо стару штукатурку, побілку. Після все зачищаємо, виносимо будівельне сміття. Ці роботи супроводжуються гучним шумом і докучають сусідам. Намагаємося скоротити час цього етапу і застосовуємо інструменти з низьким рівнем шуму.
  2. Чорнова обробка: монтуємо перегородки, ніші, арки. Готуємо стіни, підлогу, стелю, для звукоізоляції, в разі потреби робимо гідроізоляцію, монтуємо систему «тепла підлога». Штробимо під розведення труб, розеток, електрокабеля, замінюємо каналізаційні та інші труби, сантехніку. Поверхні шпаклюємо, вирівнюємо під фарбування або обклеювання шпалерами.
  3. Чистова обробка: готові поверхні фарбуємо, обклеюємо шпалерами, кладемо плитку, лінолеум, паркет, ламінат, наносимо декоративну штукатурку, встановлюємо міжкімнатні двері, монтуємо вбудовану кухню, шафи, натяжні стелі, плінтуса, лиштви, електрообладнання. Здаємо об'єкт клієнту.

Розбиваємо на етапи, тому що так виходить чіткіше планувати і контролювати терміни закінчення робіт, залучати додаткові резерви. Надаємо знижки до 16% на послуги ремонту будь-якого типу. Пропонуємо готові рішення по ремонту і обробці.

Замовте безкоштовний виїзд замірника, який прибуде на об'єкт в день заявки, і ми разом знайдемо рішення, співмірні з бюджетом для якісного капітального ремонту.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00