Ремонт магазинів

ремонт магазину під ключПрацюючи у Львові в сфері торгівлі незалежно від конкретного напрямку своєї діяльності необхідно розуміти, що будь-який середньостатистичний заклад будуть щодня відвідувати сотні людей.

Саме тому ремонт приміщення магазину доводиться робити порівняно часто навіть за умови, що виконаний він буде бездоганно з будівельною і дизайнерської точки зору.

При цьому для успішної роботи такого підприємства, представницький зовнішній вигляд, який буде говорити про успішність і стабільність його роботи, просто необхідний. Тому краще вчасно зробити недорого косметичний ремонт приміщення під магазин, що вже через пару років капітальний зі значно більшими витратами.

Якісний ремонт магазинів у Львові - це запорука постійного зростання кількості постійних покупців і обсягів продажів. Такий ремонт повинен допомогти виділитися серед розташованих поруч конкурентів, які в більшості випадків працюють в одній ніші з новачком.

Є кілька простих правил:

 1. Виконуючи ремонт магазинів, ціна встановленого обладнання і використовуваних матеріалів повинна відповідати фінансової спроможності цільової аудиторії.
 2. Необхідно проводити зонування, що дозволяє зробити магазин зручним (окремо представляти товари актуальні на даний момент, трендові речі, розпродажі).
 3. Після ремонту комерційного приміщення воно в своєму оформленні має контрастувати з розташованими поруч торговими точками за кольором і світлу.

Торгові центри - особлива категорія, яка вимагає індивідуального підходу. Ремонт магазинів в торгових центрах відрізняється тим, що при його виконанні необхідно в будь-якому випадку дотримуватися загальної концепції в оформленні. Адміністрація вимагатиме відповідність фірмовому стилю, єдиним стандартам навіть в тому випадку, коли це йде врозріз з розробленими власними ідеями.

Ремонт магазинів "під ключ"

ремонт магазину у львові

Успіх будь-якого комерційного проекту завжди заснований на відповідності розробленого плану всім тонкощам, які присутні в даному напрямку. Облік всіх нюансів, використання всіх наявних у розпорядженні інженерів і дизайнерів маркетингових інструментів забезпечує ремонт магазинів під ключ.

У цьому випадку замовник отримує для реалізації свого проекту згуртовану команду фахівців, які мають достатній досвід у своїй справі, вміють розробити креативний проект, а потім грамотно його реалізувати в комфортні для клієнта терміни.

Оздоблення магазинів

Оздоблення магазинів під ключ передбачає виконання зовнішніх і внутрішніх робіт, які в кінцевому підсумку і роблять зі звичайного безликого приміщення стильний, комфортний для покупців і співробітників торговий зал успішного підприємства.

Саме ідеальна оздоблення фасаду магазину спочатку залучає нових клієнтів, створює перше враження, викликає бажання зайти. Оздоблення приміщення всередині не менш важлива. Сучасні декораторські прийоми, якісні оздоблювальні матеріали, бездоганне стан обробки дозволяють зробити випадкових відвідувачів постійними покупцями.

Внутрішнє оздоблення торгових приміщень включає в себе роботу по створенню додаткових функціональних конструкцій (ніш, колон), роботу над такими зонами як стелю, підлогу, стіни.

При цьому обробка стін магазину і його статі вимагає особливу увагу, так як саме на них припадає вся експлуатаційне навантаження в ході роботи закладу.

Фасад магазину має величезне значення, пробуджуючи інтерес. При розробці таких проектів важливо враховувати, що він зможе затримати на собі погляд перехожого всього на кілька секунд. І за цей час необхідно зробити все, щоб змусити його зайти. Для цього розроблений дизайн повинен привертати увагу цільової аудиторії.

Оздоблення торгових приміщень і магазинів: варіанти

 • оздоблення торгового приміщенняДисконтний дизайн актуальний для закладів, які працюватимуть в напрямку розпродажів. Для нього оптимальним рішенням буде використання насичених кольорів, зображення цінників з інформацією про знижки.
 • Зовнішнє оздоблення магазину також може говорити про прихильність модним тенденціям, нових колекцій. Основними прийомами в цьому напрямку може бути використання асиметричних форм, нових матеріалів, а іноді навіть оригінальних стилістичних рішень.
 • Якщо планується класична зовнішня обробка магазинів, ціна її, як правило, найбільш висока. Використання дизайну в цьому напрямку передбачає використання досить дорогих матеріалів (натурального або штучного каменю, граніту, оздоблювального цегли).

Оздоблення торгових центрів

Проекти, пов'язані з великими об'єктами, завжди вимагають особливого професіоналізму, комплексного підходу і прийняття складних технічних рішень. Оздоблення торгових центрів кардинально відрізняється від аналогічних робіт в магазинах в першу чергу обсягами робіт і необхідністю обліку багатопрофільністю подібних закладів.

Розцінки на обробку торгового центру можуть варіюватися в залежності від його масштабу, необхідності залучення до робіт спецтехніки або промислових альпіністів. У будь-якому випадку для реалізації подібних проектів буде потрібно будівельна компанія, яка володіє не тільки досвідом і професіоналізмом, а й достатніми технічними і кадровими ресурсами для виконання поставленого завдання.

Вартість ремонту приміщення під магазин

ремонт приміщення під магазинЦіна на ремонт магазину залежить від:

 • площі;
 • використовуваних оздоблювальних матеріалів, технологій, спецтехніки;
 • початкового стану будівельних конструкцій;
 • терміну експлуатації будівлі;
 • висоти приміщень;
 • термінів виконання замовлення.

Через технічні складнощі, пов'язані з особливостями будівель, які найчастіше відводяться під торгові центри, вартість ремонту приміщення під магазин на одиницю площі завжди буде значно нижче.

Звертайтеся в нашу компанію і ви отримаєте високу якість послуг, що відповідає вашим побажанням і сучасним тенденціям в області ремонту магазинів!

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00