ремонт студіїРемонт квартири студії

Останнім часом студії набирають популярність. Цей вид житла приваблює і молодь, і людей більш солідного віку відсутністю перегородок і можливістю використовувати великий вільний простір. До ремонту студії потрібно готуватися заздалегідь, щоб врахувати всі деталі.

Етапи ремонту студії

Ремонт студії часто пов'язаний з необхідністю перепланування, тому майстри ГК "Львів ремонт" виконують цей вид робіт з особливою ретельністю в 5 етапів:

  1. З приміщення виносять меблі, побутову техніку та інші предмети інтер'єру, що заважають проведенню робіт.
  2. Видаляють застарілі покриття зі стін: якщо це шпалери - знімають шпателем, попередньо розмочивши водою з пульверизатора; штукатурку і фарбу соскабливают. Заміняють стару електропроводку, при необхідності штробят стіни під прокладку нової. Стеля обробляють шляхом розмивання побілки або термічної обробки фарби будівельним феном. Підлогове покриття в залежності від виду знімають перфоратором (плитка), розбирають (паркет, ламінат) або скачують (лінолеум, ковролін). Непотрібні гіпсокартонні конструкції розбирають.
  3. Поверхні стін і стеля очищають від залишків покриттів, шліфують і шпаклюють. Вирівнюють і штукатурять, потім грунтують стіни. Місця з помітними пошкодженнями додатково обробляють за допомогою спеціальної сітки для зміцнення. Пол вирівнюють і роблять стяжку, наносять шар гідроізоляційного покриття. Встановлюють гіпсокартонні конструкції по дизайн-проекту і обробляють їх шпаклівкою, потім грунтують.
  4. Стіни обклеюють шпалерами, попередньо наносячи клей на паперові шпалери або на стіну, якщо замовник вибрав бамбукові шпалери. Декоративну штукатурку майстер наносить спеціальним шпателем - кельмою, за допомогою якого вручну створює малюнок. Стеля фарбують, а якщо обрані натяжні полотна або підвісні модулі - монтують після завершення робіт зі стінами. На підлогу укладають ковролін, плитку, паркет або ламінат.
  5. Встановлюють нові розетки, вимикачі, стельові і настінні світильники, покриття для плінтуси та двері.

Майстри ГК "Львів ремонт" діють у суворій відповідності з вимогами щодо ведення будівельних і монтажних робіт, встановленими нормативними актами (ГОСТ, та інші), які діють на території України.

квартира студіяЦіни на послуги з ремонту студій у Львові

Вартість послуги з ремонту студій варіюється. Ціна залежить від стану приміщення, площі, обсягу робіт, необхідності перепланування.

В середньому ремонт студії в ГК "Львів ремонт " коштує 1500 гривень за кв. м. Сюди входить демонтаж, чорнова і чистова обробка приміщення.

Вид робіт

Ціна

Пристрій подіуму з цегли

200 грн./м2

Пристрій сухої стяжки

460 грн./м2

Укладання ДВП

90 грн./м2

Штукатурка стін до 3 см гіпсової сумішшю

220 грн./м2

Пристрій ніш з ГКЛ

800 грн./м2

Пристрій інфрачервоного теплої підлоги

440 грн./м2

Укладання лінолеуму, ковроліну

85 грн./м2

Облицювання стін ПВХ панелями понад 10 кв. м

250 грн./м2

забарвлення стін

90 грн./м2

Установка натяжної стелі з ПВХ

130 грн./м2

Підсумкову ціну вам назве інженер-кошторисник, коли проведе всі необхідні виміри, вислухає побажання і плани і подивиться дизайн-проект (при його наявності). У кошторисі він детально відобразить всі статті витрат.

ремонт квартири студії у львовіРемонт студії в сучасному стилі

Студія надає простір для реалізації ідей. Ремонт в сучасному стилі - поняття широке: все залежить від ваших уподобань, метражу і планування. Популярністю користується неокласика, лофт, мінімалізм, скандинавський стиль. Зверніть увагу, що для зонування можна використовувати як гіпсокартонні, так і розсувні перегородки, і конструкції. Відокремити кухонну зону від вітальні допоможуть різні підлогові покриття, які наші майстри покладуть в стик, без використання неестетичних порогів.

Про зонування приміщення, розташування вбудованих шаф, електрики, побутової техніки потрібно задуматися до початку ремонту, щоб уникнути "роботи над помилками" і, як наслідок, складання нового кошторису.

Отримайте консультацію фахівця, залишивши заявку на сайті.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Зелена 12
Офіс працює з 09:00 до 18:00,
Без вихідних