Про наc

10 років досвіду. 67 фахівців в штаті. 1342 задоволених клієнтів.

Кожен день десятки жителів Львова звертаються до нас за послугами з ремонту квартири під ключ і облаштування житла. Затишна і комфортна квартира - це найважливіше в житті міського жителя. Щоб зробити квартиру по-справжньому зручною і стильною, недостатньо поклеїти шпалери і поставити меблі. Ремонт це наука про те, як домогтися максимуму користі від кожного квадратного метра квартири, і тут вам на допомогу прийде наш дизайн проект, який ми даруємо безкоштовно, при замовленні ремонту під ключ.

Ремонт - це завжди цікава історія, зі своїми нюансами і підводними каменями. Багато компаній не думають про це і пропонують готові шаблонні рішення, ставлять ремонт на конвеєр. Часто такі рішення виходять незручними і нежиттєздатними.

Тільки для вас

Щоб про ремонт квартири залишилися тільки приємні спогади, довірте його професіоналам. Ми не пропонуємо типових рішень. Замірник-технолог при складанні кошторису враховує всі особливості квартири, щоб ви уникли додаткових платежів. Дизайнер ловить кожне ваше побажання і відображає його в дизайн-проекті, щоб виконати вашу мрію. Будівельники чітко дотримуються проекту, щоб бажаний результат став дійсним.

Головне - фахівці

Ремонт вийде якісним, якщо його будуть робити з душею і для людей. Ставлення до роботи незмінно впливає на фінальну якість. Співробітники Львів ремонт - найцінніший капітал компанії. Всі фахівці регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують галузеві виставки, семінари та конференції. Ноу-хау часто знаходять своє застосування в житті - інженери і дизайнери обов'язково запропонують вам що-небудь незвичайне і сучасне.

Всі допуски на руках

Зрозуміло, наші фахівці мають всі допуски і СЕРТФІКАТИ.

Ліцензія СРО - допуск до будівельних та проектувальних робіт. Для отримання ліцензії, фахівці "Львів ремонт" пройшли багатоступеневу перевірку рівня професійних навичок. Ліцензія МНС відкриває доступ до робіт по установці систем протипожежного захисту. Наша компанія відповідає стандарту ISO 9001 - державним вимогам до системи управління якістю, що гарантує якісний сервіс для клієнтів.

За плечима наших фахівців тисячі квадратних метрів відремонтованого житла. Прочитайте відгуки, ознайомтеся з переліком послуг і замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки - і ремонт пройде з комфортом.

РБК "Львів ремонт"
79007 Україна, м. Львів
вул. Івана Пулюя, 40
Офіс працює з 09:00 до 19:00